Diskuse k článku: Zadeh: Policie, státní zástupci i soudy se chovají jako zločinecká skupina

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 8.3.2016 4:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Novák 8.3.2016 4:00

Už vidím, kolik gaunerů tady bude nadšeně kejhat nad tím, co řekl Zadeh. Jo, celkem je běžné, že gauner za nic nemůže, ale uvrtal ho do toho nějaký policajt, státní zástupce či ho nespravedlivě odsoudil nějaký soudce. Obviněný má právo se hájit jakýmkoliv způsobem, takže to gauneři prostě dělají tak, jak to dělají. Naštěstí většina lidí, kteří pracují na úseku trestního řízení jsou psychicky odolní vůči útokům a osočování lumpů nejrůznějšího ražení. Pokud by tomu tak nebylo, tak by tady velice rychle vládli různí Benešové, Hammerové, Skřivanové a jim podobní obdivovatelé zločinců.

V. Beneš 7.3.2016 12:11

Nevím nakolik je Zadeh vinen z daňových úniků, ale v ostatním má pravdu.Instituce, které tady jmenoval, jsou schopny zlikvidovat každého na kom májí zájem, ať se jedná o kohokoliv!!!

S. Hammer 7.3.2016 17:02

A o tom ani na chvíli nepochybujte.

P. Skřivan 8.3.2016 3:35

Tak kdo někdy viděl zásah Policie ČR s pouty a odvozem dotyčného, navíc člena Advokátní komory k výslechu, po němž byl vzápětí propuštěn, tak ví svoje. Řekl bych, že toto do civilizovaného a právního státu nepatří podobně, jako tzv. bagatelní kauzy, alias rozhodnutí samosoudců, proti kterým není odvolání. Pouta by se asi neměla nasazovat tomu, kdo je k výslechu ochoten jít dobrovolně a nikoho neohrožuje.

Mimochodem, že Finanční úřad klidně a drze poruší zákon a ještě vám za to napaří pokutu, to je úplně klidně možné. ... takže výkřiky právníků do médií bych bral s rezervou. Řekl bych, že je úplně jedno, kde byl zadržen, jestli u dveří z basy nebo před basou. Podstatné je mu hlavně přesvědčivě a nenapadnutelně, myšleno s možným úspěchem, prokázat vinu. To je to hlavní. Pokud možno v historicky krátké době, což obojí naší justici milující odfláknutou práci, působí značný problém ... .

J. Novák 8.3.2016 3:54

Takže vy nevíte, ale nic vám nebrání v tom, abyste blbě kecal, že?