9. října 2018 19:21 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Žalobce zrušil stíhání střelce, který v Zubří usmrtil muže

Soud (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Soud (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

Zlín Státní zástupce zrušil trestní stíhání padesátiletého muže, který v sobotu v hostinci v Zubří na Vsetínsku zastřelil revolverem o rok staršího hosta. Žalobce také neakceptoval pondělní návrh policie na vzetí střelce do vazby, řekla v úterý krajská policejní mluvčí Lenka Javorková, důvody zrušení stíhání neuvedla.

Už v neděli policie podle Javorkové muže obvinila z vraždy. V pondělí však musel být střelec na základě rozhodnutí státního zástupce propuštěn na svobodu. „Krajská kriminálka bude případ nadále prověřovat,“ uvedla Javorková.

Potyčka dvou mužů se v pohostinství v Zubří odehrála v sobotu krátce před 18:00. Při ní podle policie padesátiletý muž střílel z legálně drženého revolveru na muže o rok staršího, který utrpěl zranění neslučitelná se životem. Další podrobnosti případu policie nezveřejnila.

Server iDNES.cz, který ¨v úterý na zvrat v případu upozornil, napsal, že podle místních byl střelcem zdejší podivín. Regionální Deník uvedl, že měl s sebou v hostinci psa, což se nelíbilo jinému hostovi, na jehož kritiku muž zareagoval střelbou.

ČTK

60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?
60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu! Jak svátek vznikl a proč ženy orgasmus někdy předstírají?

Najdete na Lidovky.cz