Pondělí 6. prosince 2021, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zaplatil mi, a ani na mne nesáhl

Česko

Dívka zapletená do skandálu s italským premiérem Silviem Berlusconim promluvila v jeho televizi o svém těžkém dětství.

ŘÍM/PRAHA Skandál italského předsedy vlády Silvia Berlusconiho týkající se jeho údajného vztahu s mladou Maročankou stále neutichá. Spíše naopak.

Osmnáctiletá Karima El Mahrougová alias Ruby Rubacuori, okolo níž se točí nejnovější premiérova aféra, vystoupila ve večerní talk show na největší televizní stanici, kterou vlastí Berlusconi (moderátorem byl jeho blízký přítel). Přišla nezvykle střízlivě oblečená a trvala na tom, aby byla oslovována pravým jménem. Její vystoupení částečně vysvětlilo, proč neustále mění svoje výpovědi ohledně vztahu s premiérem - sama se ztrácí v tom, kdy říká pravdu a kdy lež.

Důvodem tohoto zmatku je podle všeho těžké dětství, které prožila. Když jí bylo devět let, znásilnili ji dva muži (podle některých zdrojů to byli její strýcové z otcovy strany). Řekla o tom jenom matce, protože se bála reakcí otce, kdyby se dozvěděl, že už není panna. Ve 12 letech pak na ni otec vylil pánev vařícího oleje poté, co mu řekla, že hodlá konvertovat z islámu ke katolicismu. V televizi dokonce ukázala jizvy, které jí od toho zůstaly. Brzy nato opustila domov a odjela studovat do Itálie. Vytvořila si „paralelní svět“. V něm například vyprávěla přátelům, že je starší než ve skutečnosti. „Před lidmi jsem si vždycky udržovala image zázračné ženy, která je schopná dobývat svět, aniž bych ukazovala slzy, které jsem schopna ukázat až teď,“ plačíc vyprávěla ve vysílání.

Další informace, které podala, pak úplně protiřečí tomu, co vypověděla v minulosti. Když se s premiérem poprvé setkala (na večeři v jeho rezidenci, kam byly pozvány i další ženy), pracovala prý jako servírka v milánské restauraci (dříve se uvádělo, že je břišní tanečnice). Představila se jako Ruby a řekla, že je jí 24 (bylo jí 17) a že pochází z Egypta (pocházela z Maroka) -posledně jmenovanou lež však není sama schopná logicky odůvodnit. „Řekla jsem mu celý svůj příběh s největší upřímností - kromě jména, věku a národnosti,“ řekla. Berlusconi si ji pak pozval do své kanceláře, kde jí dal obálku, kterou otevřela až v autě. Bylo v ní 7000 eur. „A to se mě ani nedotkl prstem,“ zdůraznila. Odmítla také, že by byla prostitutka. „Kdysi jsem to zkoušela, ale nešlo to,“ dodala.

Skandál propukl loni, kdy Ruby zadržela milánská policie pro podezření, že ukradla 3000 eur. Berlusconi proti tomu zakročil. Média tehdy uváděla, že premiér v dívce identifikoval příbuznou egyptského prezidenta Husního Mubaraka, což se později ukázalo jako nesmysl. Ruby nejdřív tvrdila, že s premiérem spala, pak to ale popřela. Její bývalá spolubydlící přitom na policii vypověděla, jak se jí Ruby chlubila, že s Berlusconim udržuje poměr a on ji zahrnuje penězi. Mít za peníze sex s nezletilou je v Itálii nezákonné, a premiérovi teď proto hrozí až tři roky vězení.

Berlusconi se kvůli tomu rozčílil v jiném televizním vystoupení. Uvedl, že kampaň proti němu je politicky motivovaná, a slíbil všem, kteří ji vedou, trest. „Není nic, za co bych se měl stydět,“ zdůraznil.

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...