Pondělí 27. září 2021, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Železná tyč a cihla v hlavní roli. Agresivní žena zaútočila na profesora a studenty ČVUT

Česko

  16:11
PRAHA - Sedmadvacetiletá agresivní žena zaútočila přímo v laboratoři vysoké školy ČVUT na profesora a dva studenty. Použila k tomu železnou tyč a cihlu. Dva mladíci ji drželi do příjezdu policie. Útočnice byla následně převezena na psychiatrii.

Útočnice z laboratoří ČVUT. foto: Facebook - Městská policie hl. m. Prahy

„Rychle, tady, rychle, nemůžeme ji udržet,“ volali dva mladí muži při příjezdu policistů do Technické ulice v Praze. Právě tam, přímo v laboratořích univerzity ČVUT, napadla tři osoby agresivní žena. Podle Městské policie hl. města Prahy ženu okamžitě zpacifikovali a nasadili jí pouta. 

Očití svědci shodně sdělili, že dotyčná přišla do místnosti s metrovou železnou tyčí a chtěla navázat komunikaci s jedním ze studentů, ten ji ale odmítl. Útočnice se tak napřáhla a chtěla studenta uhodit. Útok však odvrátil a přivolal na pomoc další studenty i profesora. 

Během toho, co ji společnými silami vyváděli z budovy, stačila žena dát jednomu z nich „čelovku“, profesora udeřila do obličeje pěstí. Na chvíli to vypadalo, že odchází. Ovšem se vrátila, tentokrát s cihlou, a pokusila se znovu zaútočit. 

V tu chvíli se na ni zmíněná skupinka vrhla, strhla ji na zem a držela až do příjezdu příslušníků policie. Strážníci ji předali přivolané hlídce Policie ČR. Zavolaní záchranáři rozhodli o jejím převozu na psychiatrii. 

Autor:

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

Mohlo by vás zajímat