Sobota 27. února 2021svátek má Alexandr 7 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku

Zemanův exdůstojník BIS podporoval Milion chvilek. Kdo je agent, který měl sestavit kompro na Koudelku?

Už v úterý odpoledne se podle informací webu Lidovky.cz setkají prezident Miloš Zeman s premiérem Andrejem Babišem. Možná spolu proberou i „kompro“ na šéfa BIS, které zpracoval Jiří Rom, bývalý zpravodajský důstojník a fanda spolku na ochranu demokracie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Martinec 13.10.2020 9:58

Já tedy o Koudelku strach nemám. Vždyť je to "zřejmě dobrej oddíl", jak zaznělo už v jednom veselém starším českém filmu.

K. Liška 13.10.2020 9:44

Tohle uměl Zeman vždycky dobře. Vzpomeňme na kauzu "Olovo". Morální dno.

M. Vaněk 13.10.2020 7:48

Nejedná se o "kompro na Koudelku", ale samozřejmě o "kompro" na Roma. Nazývat něco dopředu "komprem" je dehonestace, propaganda. Pokud bude materiál o Koudelkovi obsahovat doložená pravdivá tvrzení, že Koudelka je politik a propagandista, který pracuje na písknutí v amerických zájmech a o skutečném zpravodajství nemá potuchy, budou to "informace". Pokud by to bylo o milenkách, dluzích, homosexualitě a pedofilii, pak by to bylo "kompro". Je tedy jasné, že tento článek je podjatý, jako všechna propaganda u nás.

T. Kincl 13.10.2020 11:38

A pokud se potvrdí, že spolupracuje s USA na společných zájmech s ČR a ne na spiknutí, tak se obávám, že ta informace bude jako spiknutí prezentována, aby vypadala, že Koudelka škodí ČR. Komunisti udělali z USA nepřítele i když to byl jediný stát co odmítl akceptovat Mnichov a nehodlal ani rušit ambasádu. A na Hradě jsou komunisti, takže o podobné nepřátelství mohou zase usilovat a pokusit se ty informace zmanipulovat.

M. Vaněk 13.10.2020 11:43

Zájmy USA a EU/ČR jsou nyní protikladné. My máme zájem na míru a obchodu se všemi, hlavně také s Východem, kam vyvážíme, např auta. USA mají sebeprosazující, konkurenční zájmy na studené válce.

T. Kincl 13.10.2020 12:21

Více obchodujeme směrem na západ. Vizte statistiku zahraniční bilance obchodu na stránkách ČSÚ. Omlouvám se, ale jsem si jist, že se snažíte vytvořit dojem, že USA je náš jakýsi nepřítel. Je třeba si uvědomit, že jsme nikdy ve válce ani v konfrontaci, pokud jsme do ní nebyli donuceni cizí mocí, nebyli. Voláte po umělé vytvořené nenávisti, vůči někdomi kdo nás nikdy nezradil, neokupoval a ještě se zasadil o naší samostatnost.

M. Vaněk 13.10.2020 12:27

Není to náš nepřítel. Je to náš Pán a má jiné zájmy, než my. My obchodujeme nejvíce s Německem, které to dál prodává na Východ pod svými značkami. Máme tedy zájem na míru s Východem a studenoválečnická americká politika nám nevyhovuje.

T. Kincl 13.10.2020 12:35

Rusko to má ale stejně, tu politiku konfrontace si obě země hýčkají. USA kvůli zbrojnímu průmyslu a Rusko musí mít nepřitele jako hromosvod pro situaci, kdy surovinově nejbohatší země světa patří zároveň mezi výrazně chudé na život. Délka dožití u mužů je 59 let.

M. Vaněk 13.10.2020 12:38

NE. Rusko je ekonomicky slabé a nemá žádný zájem na konfrontaci s EU. Tu žíví v EU vyhradně americké a britské vlivy. Ty jsou nesmírně silné. Začínají u politiků, přes struktury služeb a NATO až po média, dotovaná americkými "neziskovkami".

T. Kincl 13.10.2020 13:09

Nejsem nakloněn vemocenským konfrontacím, ale vývoz do Ruska je 3,1 procenta celkového obratu. Opravdu to není významné. Zároveň je kolektivní obrama NATO jedinou zárukou proti Německu a Rusku. Vůči USA se soustavně buduje averze, ale já v tom přínos empriricky ani politicky, nevidím.

M. Vaněk 13.10.2020 13:28

USA se chovají tak nechutným způsobem, že nevnímat to může už jen zaslepenec utopený v minulých nebezpečích.

M. Vaněk 13.10.2020 13:30

opakuji pro hloupé: Vyvážíme na Východ PŘES NĚMECKO.


Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...