Diskuse
Zombie droga za rok zabila v Česku desítky lidí. Stačí nalepit náplast, uživatel se snadno předávkuje
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K28a69r67e96l 54H71o36l48u45b
... a todle budou brát naši chrabří vojíni? ... A není tisíc lízátek s tím prevítem pro naši armádu málo? ...
R87o86b15e47r34t 26V49á61l93e65k
Člověk má začít brát drogy až si začne pořádně vydělávat, pak si muže dovolit ty lepší a v dobré kvalitě.
J55a41n 67Š36v93á87r69a
Vite, asi Vas to sokuje, ale ono je normalni drogy nebrat. Nebo i Vy potrebujete mit nejakou obezlicku a byt na necem zavislej?!?
J22o86s56e18f 46K66u78d57r62n51a
No a? Kdyz to chtej at umrou. Hlavne at neohrozuji okoli, jinak jsou vsem uplne ukradeny.
M48a53r77t50i42n 67V51l25a41c63h
Jedna taková zombie otravovala pěknou řádku let lidi ve vestibulu metra na Karláku. Smrad, že jsem už ráno na eskalátorech věděl, že tam zase určitě straší. A většinou tam stála tak, jako ty trosky na fotce. Minimálně půl roku jsem ji tam neviděl, takže možná trefila zrovna dobrou náplast...
M29i71r37o31s74l54a79v 29S88e59d41l61a86c78e29k
Čím více uživatelů fentanylu, tím méně uživatelů fentanylu..
M68i45k91u51l30á35š 89B71e74r11k17a
Je celkem zajímavá filosofická otázka, zda je to pro společnost špatně, když feťák zemře na předávkování.
D26a24l22i73b26o21r 62Š34í50d49l58o
Špatně je to hlavně pro dealera. Feťák u něho už příště nenakoupí.
T35o43m90á86š 58N67a12v19r85á66t97i31l
Já myslí, že přirozená eliminace feťáků je pro společnost pozitivním přínosem.
A72l31e58š 72P21e37r38o10u62t30k66a
Vybrali si to sami. Co chtěli to mají.

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















