1. února 2017 20:11 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Zprávy dne podle editora: bankovní revoluce, Pitomio i ‚tlustá‘ miss

Siera Bearchellová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Siera Bearchellová | foto: Instagram

Bankovní revoluce, americký neúspěch v Jemenu, problémová zrzka, normálně vypadající miss nebo Zaorálek sekáč. Projděte si články, na které v průběhu dne kliklo nejvíce čtenářů serveru Lidovky.cz.

První Trumpem nařízený úder: ‚Téměř všechno se pokazilo‘. Zahynul SEAL i 8letá Američanka
Měl to být chirurgický přesný útok na tábor teroristické organizace al-Káida v Jemenu. Jenže úder, který jako první nařídil nový prezident Donald Trump, nešel podle plánu. „Pokazilo se téměř všechno,“ řekl televizi NBC vysoce postavený zdroj z armády. Více ZDE:

Při útoku zahynul SEAL William „Ryan“ Owens i Nawar „Nora“ Anwar Al-Awlakiová.

Při útoku zahynul SEAL William „Ryan“ Owens i Nawar „Nora“ Anwar Al-Awlakiová.

Siera Bearchellová

Posmívají se jí, že je tlustá. Změním ideál krásy, vzkazuje kanadská miss
Kvůli váze a „silnější“ postavě se kanadské modelce, která se zúčastnila celosvětového finále Miss Universe, posmívali často. Siera Bearchellová se přesto probojovala mezi 13 nejkrásnějších dívek na světě. „Chci změnit vnímání krásy,“ napsala Bearchellová na twitterový účet. Více ZDE:

Banky se připravují na revoluci. Bude jedna aplikace ke spravování všech kont
Banky mají už jen necelý rok na to, aby se připravily na jednu z největších změn na trhu. Už od ledna příštího roku budou moci jejich klienti ovládat a zadávat jednorázově platební příkazy po internetu ze všech svých účtů prostřednictvím jedné aplikace, která jim zároveň ukáže příslušné zůstatky. Více ZDE:

Chtěl najít ztracenou Míšu, ale policie mu nepomohla. Udělali z nás blbce, zlobí se
Ruce pryč dala policie od pátrací akce dobrovolníků, kteří chtěli uplynulou sobotu pomoci najít pohřešovanou Michaelu Patricii Muzikářovou z Ústí nad Labem. Policii prý o záměru nikdo neinformoval. Organizátor iniciativy se však ohradil, podle svých byl s policií kvůli hledání dívky ve spojení od první chvíle. Skupina Michaelu nenašla. Narazila jen na ztracený batoh, který však dívce nepatří.Více ZDE:

Předseda Hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamura

Pitomio? Při oprávněné kritice tak Okamuru nazývat lze, potvrdil soud
Pyrrhovým vítězstvím pro poslance Tomia Okamuru skončil jeho spor s týdeníkem Reflex. Poslanec zažaloval vydavatelství Relfexu kvůli tomu, že ho týdeník zpodobnil jako klauna s přízviskem Pitomio. Odvolací soud sice potvrdil zákaz poslanci komolit jméno bezdůvodně, ale při oprávněné kritice ho tak časopis titulovat smí. Náklady na advokáta si navíc musí zaplatit Okamura sám.Více ZDE:

Zrzka v Hollywoodu: Jsem rajcovní sekretářka a protestuju proti Trumpovi
Český kluci, český pivo, českej chleba, českej řízek, český vysedávání v hospodách, česká upřímnost, český nicnedělání, česká tramvaj, česká zima, nádherná Praha, normální život, radost!Více ZDE:

Alena Doláková.
Alena Doláková.

Na sjezdovce určené Kim Čong-unovi a jeho elitě pracují děti s klacky a motykami
V Severní Koreji tisíce mužů, žen i dětí pracují ve sněhových vánicích pouze s pomocí klacků, motyk a provizorních lopat. Jejich úkolem je údržba lyžařského resortu Masikrjong, který využívají výhradně členové elity uzavřeného režimu Kim Čong-una. Nová zpráva je dalším ze svědectví o zneužívání dětské práce v KLDR.Více ZDE:

Zaorálek asistoval u nehody kamionu, sekerou se snažil dostat cestující ven
V úterý ve večerních hodinách asistoval ministr zahraničí Lubomír Zaorálek na dálnici D1 u nehody kamionu. Pomocí sekery se snažil uvolnit cestující v kamionu před sebou, který havaroval. Následně sdílel fotografii na svém twitterovém účtu.Více ZDE:

Lubomír Zaorálek asistoval u dopravní nehody

Lubomír Zaorálek asistoval u dopravní nehody

mprMartin Prachař