Diskuse k článku: Zprávy dne podle editora: Ovčáček kope vědce do kotníků, Sobotkovy trable i nespoutaná Sharon

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 19.8.2015 12:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Prokeš 19.8.2015 12:16

Přesně tak pane Svrčku. socialista Choc, který je rovněž účastníkem kauzy, si pozastavil své členství v ČSSD až do vyšetření kauzy, tak proč to stejné neučinil i Chovanec, který je v té kauze namočen stejně?

Už to že si v kauze vzal za společníka kamaráda a premiéra Sobotku, asi o závažnosti jeho angažmá v kauze, svědčí.

Není tajemstvím, že všechny politické strany  takovými způsoby naplňují černé stranické fondy. 

                    Podobně je naplňoval i už odsouzený Rath, který vyhrožoval, že  bude mluvit, kolik jím "odkloněných" peněz předal do pokladny Lidového domu. 

                       Chovanec, jako ministr silového ministerstva, nepoměrně větší kalibr než Rath, to žene přes svolání bezpečnostní rady státu, jako kdyby hrozila válka a Sobotka ji ochotně pro kamaráda svolal.

                      Jsem zvědav na reakci místopředsedy vlády Babiše, který vidí v kauze Česká pošta čistě věc, kterou by si měla vyřešit ČSSD a ne, aby se s toho dělal bezpečnostní problém státu.

Z. Švrček 19.8.2015 9:15

Když před lety jeden subalterní úředník použil jméno ministra drobila v kauze potenciálního úplatku, Drobil složil do třídnů funkci. zachoval se správně, Chovanec mlží, svolává Radu obrany státu, pindá se, spekuluje se, motají se do toho tajné služby. Kdyby složil funkci Chovanec a předtím odvolal Elkána, bylo by po ftákách. Vítr v plachtách by utichl.

Najdete na Lidovky.cz