Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Euforie kolem kauzy Rath není na místě

Zatímco podobně odvážných a schopných státních zástupců jako Lenka Bradáčová by se našlo několik, kvalitních lidí u policie rychle ubývá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Gandalfbily

???
Pokud vím, tak o vině rozhoduje soud. Pak teprve můžete o někom tvrdit, že je zločinec. A zatím žádný soud Svobodu ani Nešpůrka neodsoudil.
0/0
21.5.2012 7:54
Foto

Pokladník

Poděkování
Pane Ondráčku,  jděte do nich a nedejte se odradit. Děkuji za článek.
0/0
19.5.2012 17:42
Foto

Ondráček Zdeněk

Odpověď
Děkuji za podporu. Nebojte odradit se nenechám. :-)
0/0
20.5.2012 7:26
Foto

Pokladník

Kuří oko
Vážený pane, zřejmě Vám autor šlápl na kuří oko, že se tak čílíte. Nebo chcete zpochybňovat pravdivost tvrzení. Věřte mi, skutečnost je ještě horší.To, že policisté odešli z UOKFK mělo nějaký důvod a jak se rádi funkcionáři brání, odcházejí ti neschopní. Ano, dobrá obrana, ale podívejte se na to, co je za Vincenzem a Veselým. Min.  kauzy úplatných soudců a Ratha ...... A jen tak pro zajímavost. Víte, kdo podepsal ´žádost o vydání Bárty k tr. stíhání do poslanecké sněmovny, ano Veselý.A pro úplnost, nebýt pana Ondráčka, tak by dodnes Dohnal byl šéfem NKÚ  a světe div se, také odešel ve stejné době.  Tak se již k....va někdo nad tím zamyslete, když se těm policistům tak dařilo, proč odešli.....  Zdenku Ondráčku, držím Ti palce, vážím si Tvé odvahy.
0/0
19.5.2012 17:38
Foto

Zerocfdix

máte naprostou pravdu
konečně se našel někdo, kdo dokáže pravdivě popsat stav, v jakém se celý ten slavný protikorupční útvar nachází. Dokud tam budou ve vedení ti, co tam stále jsou , tak se již nic pořádného neudělá.
0/0
19.5.2012 22:59
Foto

Tady se v plné síle
projevila vstřícná předposranost našich písálků, kterým je dobrá každá příležitost se ukázat! Skutečné problémy je nezajímajé protože podle nich je nikdo nečte!  budoucnost tohoto media při tomto stavu nevidím dobře!
0/0
19.5.2012 16:25
Foto

Sekurazz

SPEKULACE
Pane Ondracku, nechte prosim spekulaci. Nevim, kde berete tu odvahu vyjadrovat se k typum pripadu, ke kterym jste se behem Vasi super kratke kariery na UOKFK vubec nedostal. Pochlubte se radeji modelove zkusenostmi a pravomocnymi rozsudky z Vami vysetrovanych pripadu z oblasti korupce ci hospodarske trestne cinnosti. Rad si je prectu. Jiste jich je mnoho.
0/0
19.5.2012 14:36
Foto

Zerocfdix

Ať pan "sekurazz" řekne
Ať pan "sekurazz" řekne laskavě na rovinu, proč kauzu Ráth dělá odbor závažné hospodářské trestné činnosti a ne" specializovaný" odbor korupce a ochrany zájmu EU, proč další kauzy týkající se trestné činnosti v oblasti poskytování dotací z fondů EU dělají jiní a ne tzv. "specialisté". Kde je tedy chyba? Já Vám to řeknu sám, chyba je ve vedení tohoto odboru, které je nedůvěryhodné, raději nechají problematiku ochrany zájmů EU přesunout na jiný odbor a ani se nesnaží svým podřízeným vytvořit podmínky, aby složitou problematiku dotací z fondů mohli zvládnout. Ti policisté, co tomu rozuměli a byli dobří, odešli pryč , proč asi ?!?!?! Neotírejte se o pana Ondráčka, ten se za svoji kvalitní práci vůbec nemusí stydět.A jen tak na okraj, jsem zvědav,co se bude dít až vyjdou na světlo nadstandartní vztahy vedení odboru korupce a ochrany zájmů EU s osobou Vladimíra Nešpůrka alias Svobody !!!!
0/0
19.5.2012 18:01