7. prosince 2009 12:10 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Herečka Julie Robertsová se stala tváří značky Lancôme

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Julia Roberts. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Julia Roberts. | foto: Reuters

LOS ANGELES Hollywoodská hvězda Julia Robertsová se stala novou tváří značky Lancôme francouzské kosmetické společnosti L'Oréal. Uvedla to agentura DPA s odvoláním na sdělení firmy. Zástupce značky Lancôme vyzdvihl především hereččin mimořádný talent, její osobní kouzlo a velké pracovní nasazení.

O nových úkolech Robertsové či jejím honoráři za reprezentaci firmy však vedení společnosti nesdělilo žádné informace. Pro Lancôme již dříve pracovaly například herečky Kate Winsletová, Anne Hathawayová, Uma Thurmanová či Juliette Binocheová.

Robertsová v současné době natáčí snímek Eat, Pray, Love, podle stejnojmenného bestselleru Jíst, meditovat, milovat spisovatelky Elizabeth Gilbertové. Drama režiséra Ryana Murphyho, v němž si zahraje také Javier Bardem, má do kin přijít v roce 2011.

Julia Roberts.

Robertsová ve filmu ztvárňuje roli úspěšné Newyorčanky, jíž ztroskotá manželství, a ona se rozhodne, že si splní sen - cestu po Itálii, Indii a Bali, na níž nalézá sama sebe.

Dvaačtyřicetiletá Robertsová patří k nejlépe placeným hollywoodským divám, proslavila se především romantickou pohádkou pro dospělé Pretty Woman.

Zazářila i v úspěšném snímku Erin Brockovich, který jí vynesl Oscara, nebo ve filmu Na dotek. Do její rozsáhlé filmografie patří dále například romantické snímky Nevěsta na útěku, Svatba mého nejlepšího přítele, Úsměv Mony Lisy či rodinný příběh Šarlotina pavučinka.

ČTK, Lidovky.cz
Najdete na Lidovky.cz