28. prosince 2009 11:40 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Jak na Nový rok, tak po celý rok: drum'n'bass v klubu Matrix

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
D'N'B | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy D'N'B | foto: archiv MatrixReprofoto

PRAHA Jungle DNB silvestr v klubu Matrix bude nejspíš největší drum'n'bassovou oslavou příchodu nového roku v Praze. Za gramofony se vystřídá kompletní Tele2beatz crew, Suki, Pixie, Wash, Rollingbass DJs Sayuz a Chmelda a dvě šarmantní DJky Babe LN a Kan-Jacca.

Tak jako jsou Vánoce svátky klidu a míru, Silvestr je datum, ke kterému neodmyslitelně patří zábava, hudba, hlahol, dobré drinky a přátelé. Pražský klub Matrix již přes rok a půl poskytuje prostor především drum'n'bassu, takže i Silvestr bude letos drum'n'bassový. V klubu je už nějaký čas možnost slyšet vylepšený soundsystem s plnými basy, upgradem prošla i chillout scéna.

Ve spolupráci s Rollingbass Crew (např. party Drum Affection) pozval Matrix zahrát k tanci T2b sound systému v plném zastoupení DJů Pixie (dvojnásobný DJ roku na DnB Awards), Suki a Wash. Po jejich boku se předvedou kluci z Rollingbass crew Sayuz a Chmelda. Vždy výtečně hrající DJka Babe LN silvestr určitě také nakopne a další female host, DJka Kan-Jacca, zase na konci všechny rozemele nekompromisní d'n'b systém smrští svých vinylů.

Specialitou na party budou jednohubky zdarma, druhý bar umístěný v chilloutu a světelná show dvou zelených laserů a dalších světel. Matrix klub na Silvestra otvírá své brány již od šesti hodin, vstupné je do deseti hodin 140 Kč, po desáté hodině 190 Kč. Informace o party najdete na adrese www.matrixklub.cz/silvestr.

kul, blk, Lidovky.cz
Najdete na Lidovky.cz