Jak si vedli Češi

Sjezdové lyžování: Nečekaně vysoko, na 11. místě, uzavřel slalom ONDŘEJ BANK. Po prvním kole se dokonce zdálo, že zaútočí na medaili, byl šestý s nevelkou ztrátou. Zaznamenal tak pro český mužský slalom druhý nejlepší výsledek v historii OH po 9. místě Luboše Brchela z roku 1948 ve Svatém Mořici. FILIP TREJBAL, KRYŠTOF KRÝZL a MARTIN VRÁBLÍK nedokončili 1. kolo stejně jako 48 lyžařů ze 102 startujících. Běh na lyžích: LUKÁŠ BAUER v závodě na 50 kilometrů klasicky medaili nezískal, doběhl až na dvanáctém místě. Jedním z důvodů neúspěchu byl hromadný pád na 23. kilometru. JIŘÍ MAGÁL skončil na 29. pozici. V závodě na 30 km klasicky byla z českých závodnic nejlepší 40. EVA NÝVLTOVÁ se ztrátou osmi minut na vítězku, o příčku za ní dojela IVANA JANEČKOVÁ. EVA SKALNÍKOVÁ dorazila do cíle 48., jako poslední ze závodnic, které nejdelší ženský závod dokončily.

Boby: V závodě čtyřbobů skončila čtveřice vedená IVEM DANILEVIČEM (dále KOBIÁN, STOKLÁSKA, SUCHÝ) dvanáctá, tým JANA VRBY (dále BOHMANN, KOZLOVSKÝ, VESELÝ) obsadil 16. místo.