Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Kdo kromě Kovarčíka „stáčí“ Budvar?

Budějovický Budvar odmítá zveřejnit detaily výdajů na marketing. Nemá na to nárok, tvrdí organizace podporující otevřenost veřejné správy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Bug

klapky na oči
Vedle skutečnosti, že marketingová politika resp. toky peněz pod těmito aktivitami mohou být podivné až podivuhodné a to nejen u budvaru, je stejně podivuhodné až podivné, kdy práva na informaci se dovolává podivuhodná až podivná osoba až osobnost pana ex politika Kužílka. Zásadní rozdíl mezi podniky typu Lesy ČR, letiště, či DPP je v tom, že to jsou víceméně monopoly (nebo leadři) na svůj byznys. Budvar je a to možná (proč by stát nemohl mít libůstku a zároveň trafiku pro nějakého státníka či státničku?) asi trochu zdejším slovutní žurnalistům uniká,podnik podnikající v plně  konkurenčním prostředí. Takže tento podniček na těchto stránkách má dost nepřiměřenou plochu, když v reálném světě litají stovky milionů cíleně mimo obzory tady i státní pokladny. Takže jednou je manager syčák, že se bouří politikovi (von na něj zasa tak nemůže, protože vaření piva je chemie a o ní se něco musí nejen vedět, ale musí se to umět, neb se pracuje s přírodou na rozdíl od lesů, kdy to roste nebo se to kácí či letiště, kdy to přistává a odlítá (ovšem řízení provozui je taky dost kumšt, ovšem né pro politika), a tramvaje jezdí podle jízdího řádu a furt. Takže on lavíruje co může a co musí a co nemůže a co nemusí, a pak se píšou takovíhle kampaně, horší nebo stejný jako za urválka - je jedno co slina přinese, hlavně ať škodí. Pánové, když právně zdatný super manager chce odklonit prachy, pak to udělá na straně dodavatele a né, na své  straně, aby to viděl každej švihák s mlsnou hubou. A to nejde u trpajzllíka jako je budvar. Takže kopete za sponzora, ale neumíte pravidla a plete se vám levá s pravou nohou. Ostatní vaše věci zde na Vašem vebu jsou totiž tak ředěné, že až bez chuti a až nechutné.
0/0
14.3.2012 12:28
Foto

I25s58t45v28á74n 68L45é85k24o

Vám to z pozice utajené
Vám to z pozice utajené identity hezky nadává, to je taková krásná česká vlastnost. Tomu říkám odvaha!!! Kdybyste to měl napsat pod svým jménem, tak byste raději mlčel a zalezl do boudy. Když na víc nemáte, jen na urážky, tak nás raději nečtěte.
0/0
14.3.2012 14:22
Foto

Bug

české vlastnosti
České, ruské, americké, maďarské, papuánské vlastnosti jsou vlastnosti lidí, co tu jsou. Vlastnosti jsou fikce, kterými v tomto případě při absenci reálných argumentů zaháníte mou fikci jako anonyma. Fikcí je i odvaha, kterou mou fikci dehonestujete. I mé jméno je fikce, takže pro viruální fikci je fikcí. Kterým mým použitým slovem jsem urazil koho? Ex veřejnou osobu se jménem? Vaši práci? Proprali jste tady ovšem osobu, která není veřejnou osobou (je najmutej vařič piva a obchodník s pivem) a to dost nedůvěryhodně, politicky, po stranicku. Přestože podnik, kterému šéfuje, je veřejným statkem. Nesplnitelným cílem -fikcí - je důvěryhodnost - i tohoto serveru. A vlastnosti - to je o sebedůvěře, a o tom je Vaše odpověď. Ano, lezu do boudy, vaše rada je lepší než bolševikův "gulag". 
0/0
15.3.2012 9:29