Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Kdo vlastně sledoval fotbalové činovníky pro Křetínského? Pinkertoni to totiž nebyli.

Původ tajné složky spolumajitele Sparty Daniela Křetínského je dále nejasný. Detektivní agentura popřela, že by byla jejím dílem.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Insiderout

16. 10. 2012 16:01
Vykonavatelem je opravdu Karel Randak
V ramci vazeb J&T, respektive Kretinsky, a PPF, doslo k propojeni nekterych kanalu. Mimojine i toho bezpecnostniho. Karel Randak a jeho spolupracovnici realizovali/realizuji nektere cinnosti pro PPF v Rusku. Toho vyuzil i Kretinsky. Benefitem pro PPF je mimo jine fakt, ze Randak a spol. nechavaji celou skupinu na pokoji a nerozkryvaji jeji obchody a vztahy se statni spravou. Velmi jednoduche.
0 0
možnosti
Foto

Martins

17. 10. 2012 7:08
Stačí se podívat...
... na profesní historii zpravodajců Randáka a Berouna, aby se člověk znovu zamyslel nad druhou větou z nadpisu...Pan Shabu začal využívat novou a dokonalou metodu investigativní žurnalistiky - zeptat se podezřelého a když ten svoji odpovědnost popře, vycházet z toho, že to je pravda. Tleskám!Popření ze strany Pinkertonů se nelze divit, protože aby se přiznali ke spáchání trestného činu dle § 182 trestního zákoníku, zas tak pitomí nejsou.
0 0
možnosti
Nechtěli by
nás gambrinusligisté konečně přestat obtěžovat svými skandály,korupcí a šmelinou, které se koneckonců odehrávají pouze uvnitř reklamní akce jednoho pivovaru? Co s tím má společného protikorupční policie proboha? A co to má společného s fotbalem?
0 0
možnosti

Yossarian00

16. 10. 2012 7:46
Jedna velká mediální manipulace
Konečně pan Shabu alespoň částečně naznačil o čem to celé je. Křetínský vyndal z kufru obrovskou tašku, držel jí v naručí a všichni ho fotografovali a natáčeli... Ale tak v dnešní době šlo mít vše na malém flešdisku, ale to se blbě vizualizuje přes média pro konzumenty zpráv TV Nova apod. bulváru. Tak mu jeho PR oddělení dalo do ruky obrovskou tašku vystlanou novinami. Relevantnost informací je pravděpodobně nula. Ale mediální humbuk byl dosažen :-)
0 0
možnosti

Judr. Marek Kalina

16. 10. 2012 11:10
Že by Křetínský sám sebe
Že by Křetínský sám sebe veřejně blamoval jen v době, kdy hodlá dělat v jiných byznysech nákupy za desítky miliard korun je velmi nepravděpodobné...
0 0
možnosti

Judr. Marek Kalina

16. 10. 2012 6:49
Třeba to byl...
...hrdina naší doby - Randák... :-) Nebo si na sebe připnul 108 štěnic další kamarád z mokré čtvrti Michálek. Nebo do toho strčil  svůj velký nos další protikorupční partyzán "tukan" Kraus...V zájmuá fotbalu doufám, že materiály jsou on někoho důvěryhodného, čili od nikoho výše uvedeného...
0 0
možnosti
Foto
Pane doktore
neměl byste zesměšňovat lidi bez relevantních informací. A možná takových, kteří si to ani nezaslouží....
0 0
možnosti