Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

„Koudelka je sociálně demokratický Rampula.“

Jiří Vyvadil, bývalý předseda senátního ústavně-právního výboru, komentuje kandidaturu Zdeňka Koudelky na člena Ústavního soudu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Magda

6. 4. 2012 6:46
Proč
do těhle funkcí musí dosazovat lidi politici? Rampula je slušnej chlap, nenaběhl jim na ničení stop v případech, proto je nepohodlnej. A ten ožrala Koudelka, možná že nebyl ve straně, ale mě stačilo, jak se choval v parlamentu, samé přísavky k zákonům, no co to může být za charakter do pr.ele? Až si tam tato výkonná moc dosazuje lidi podle zkušeností a morálního profilu a ne kdo jim politikům bude sloužit? Na Rampulu nastrčili psí hlavu a nikdo stejně neví jak to bylo. Ale zkušenosti z českého hnoje mi napovídají, že to je nebojácný jedinec, který se postavil intrikám politických stran.
0 0
možnosti

J45i42b 73J11i47b

6. 4. 2012 5:33
Bude za to ČSSD po „zásluze“ potrestána?
Je třeba objektivně uznat, že senátoři za ČSSD, ne jen tímto, plní celkem zodpovědně svou roli ústavní pojistky. Zajisté si na to pravicová média vzpomenou, až nastane čas voleb a socanům to náležitě „osolí“, tak jak tomu bylo doposud vždy v předvolebních kampaních… Tím nikterak nechci zpochybňovat skutečnost, že i ČSSD má ve svém středu různé freekulíny jako je pan Hulinský či Milan Urban – toskánský to dovolenkář a štědrý mecenáš energetických mastodontů – ovšem v porovnáni s ODSáky se jedná jen o takové šibalské „žabaře“.
0 0
možnosti

5. 4. 2012 12:39
A neslouží ..
.. celý tenhle cirkus jen k tomu, aby politický turista Bureš vypadal přijatelněji ?
0 0
možnosti