Diskuse
Agent Smith je komická figura
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Tigergirl
Vyplňte prosím nadpis příspěvku :-)
Je to moc simpatický chlap a herec a hraje fakt dobře a taky je vcelku hezkrj ne?
Lena
Pan herec
Jestli ho chcete vidět jinak než agenta Smithe, půjčte se australský film Malá ryba (už by měl být v půjčovnách), kde hraje s Cate Blanchettovou.
Pepa
agent Smith
Jj, je dobrej. Ale už ho mám asi navždycky zaškatulkovanýho jako agenta Smithe. Jak jsem se podíval na tu foto, řekl jsem si: ''To je ten záporák z Matrixu.'' 
Zdeny
LOTR
On byl jediný mínus v pánovi prstenů. Kdykoliv se tam objevil, neviděl jsem Elfa ale agenta Smithe :-)
Daniela
Vitat! Johannka jeste zije...
Co delaji Tve vyssi prostory a rozmery? Jen se ptam...
jamesonka
..
..nekonečně sympatický herec.. toho bych ráda potkala..:o) Matrix 2 a 3 byly sice odvar, ale když už to odkývl...:o) jinak celkově bych řekla, že si jako málokdo zachová charisma v jakékoliv roli..

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















