Diskuse

‚Černá Madona‘ si kvůli rasismu změnila jméno. Máme zodpovědnost udělat svět lepším, říká DJka

Hudebnice The Blessed Madonna (požehnaná Madona), vlastním jménem Merea Stamperová, si změnila po letech umělecké jméno z dřívějšího The Black Madonna (Černá Madona). Na svém Twitteru se omluvila za bolest, kterou dosud způsobovala.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Tak proč se nepřejmenovala na The White Madonna? Já jako zástupce lidí se světlou barvou kůže prohlašuji, že mně to žádnou bolest způsobovat nebude ;-)

0 0
možnosti
PK

P66e28t78r 72K15u54b58á95č

22. 7. 2020 9:49

Změna pseudonymu je zcela nedostatečná.

Po soudružské sebekritice ....... do Michelinky tahat pneumatiky

Black lives matter

0 0
možnosti
OK

Určitě se při jejích produkcich tanečníci tmavé barvy pleti svijeli na parketu bolestí jenom proto, že se nazývala Černou Madonou... Ve skutečnosti doteď o ní nikdo nevěděl a odteď o ní zase nemá nikdo zájem.

0 0
možnosti
JN

Tak jsem si vzpomněl naVlastu Buriana: "A mně se chce něco říct. A já to řeknu...". Ale radši ne. To bych mohl dopadnout jako Anton Špelec.

0 0
možnosti
PM

P38e81t13r 23M75a80n13d54a

22. 7. 2020 7:08

Chce měnit svět k lepšímu. Co se vylepšit malinko sama ?

0 0
možnosti
IK

"závažné jméno"? A upozornila na to tamní buňka Uličního výboru? tvé, co mi to jenom připomíná....

0 0
možnosti
PN

P34e23t13r 25N28e64m55e13c

22. 7. 2020 11:48

Ty informace si bulvár vymyslel? DJ neexistuje? Petice neexistuje? Monty Luke je vymyšlená osoba?

0 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.