Diskuse
‚Černá Madona‘ si kvůli rasismu změnila jméno. Máme zodpovědnost udělat svět lepším, říká DJka
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J60i76ř77í 32K48a47r48b25a36n
Tak proč se nepřejmenovala na The White Madonna? Já jako zástupce lidí se světlou barvou kůže prohlašuji, že mně to žádnou bolest způsobovat nebude
P66e28t78r 72K15u54b58á95č
Změna pseudonymu je zcela nedostatečná.
Po soudružské sebekritice ....... do Michelinky tahat pneumatiky
Black lives matter
O88n87d37r62e69j 43K11o97v60a35č76i15č
Určitě se při jejích produkcich tanečníci tmavé barvy pleti svijeli na parketu bolestí jenom proto, že se nazývala Černou Madonou... Ve skutečnosti doteď o ní nikdo nevěděl a odteď o ní zase nemá nikdo zájem.
J96i59ř77í 37N77o20v72á57k
Tak jsem si vzpomněl naVlastu Buriana: "A mně se chce něco říct. A já to řeknu...". Ale radši ne. To bych mohl dopadnout jako Anton Špelec.
P38e81t13r 23M75a80n13d54a
Chce měnit svět k lepšímu. Co se vylepšit malinko sama ?
I18v93a59n 30K56a87n39a15f49a23s77i87k
"závažné jméno"? A upozornila na to tamní buňka Uličního výboru? tvé, co mi to jenom připomíná....
P34e23t13r 25N28e64m55e13c
Ty informace si bulvár vymyslel? DJ neexistuje? Petice neexistuje? Monty Luke je vymyšlená osoba?

Prodej chaty v Jevanech, ul. Ve Smrčinách
Ve Smrčinách, Jevany, okres Praha-východ
3 800 000 Kč




















