Pátek 16. dubna 2021svátek má Irena 6 °C déšť se sněhem Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Česká televize odvysílá kontroverzní rozhovor Harryho a Meghan v češtině

PRAHA Jedna z televizních událostí sezóny - to byl rozhovor vévodkyně Meghan a prince Harryho s moderátorkou Oprah Winfreyovou na americké stanici CBS. Rozmluva se stočila i k vážnějším problémům, jako je domnělý rasismus v britské královské rodině. Rozhovor odvysílá ČT2 ve čtvrtek ve 21:00.

Oprah Winfreyová nejdříve rozmlouvá s Meghan, vévodkyní ze Sussexu. Dotýkají se mnoha témat a proberou všechno, počínaje jejím vstupem do královské rodiny, přes sňatek, mateřství a charitativní činnost, až po skutečnost, jak se vévodkyně musela vyrovnávat se životem pod intenzivním tlakem veřejnosti.

Princ Harry a jeho choť Meghan Markleová během rozhovoru s oblíbenou...
Rozhovor s Oprah Winfreyovou bude velmi sledovaný.

Později, kdy se k nim připojí i princ Harry, hovoří o svém přestěhování do Spojených států, o svých nadějích do budoucna i snech o rozrůstající se rodině.

Rozhovor rozdmýchal debatu například ohledně domnělého rasismu v britské královské rodině, která se měla obávat tmavé barvy pleti Harryho a Meghanina syna Archieho.

Společnost se rozdělila na dva tábory - jedni jsou na straně Megan, druzí na straně britské královské rodiny. Kvůli výrokům o tom, že Meghan v rozhovoru lhala, rezignoval například kontroverzní britský moderátor Piers Morgan.

Rozhovor Meghan a Harryho s Oprah

Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Nejstarší ročníky i chroniky válcuje politika. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Nejstarší ročníky i chroniky válcuje politika. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Nejstarší ročníky i chroniky válcuje politika. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...