Úterý 15. června 2021svátek má Vít 27 °C polojasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Frank 3.5.2021 11:41

Miluji Bohdalku, i když mi leze občas na nervy tím hlasem rákosníčka, je skvělým komikem, ale jako herečka mne nezaujala, její dcera Simona jí v herectví násobně překonala. Přeju jí hodně zdraví!

V. Peroutka 3.5.2021 11:29

No a teď Machalická vyjmenujte tu kvalitu po té normalizační době.

P. Mašek 3.5.2021 10:49

Machalická se opět ztrapnila. Sama se angažovala v bolševickém režimu, a teď se to snaží zakrýt svou adorací svatého Havla, figurky v rukou stbáků a bolševiků.

U Bohdalové je spíš zajímavou informací, že se jí podařilo zbavit obvinění ze spolupráce s STB. Moc by mne zajímalo, zdali by stejně úřady postupovaly v případě neznámého pana Nováka někde ze sídliště.

H. Kotaz 3.5.2021 16:59

:-)R^

M. Starý 3.5.2021 9:58

Machalická to dala "sežrat" Karlu Šípovi - přece Havlova Audience je posvátná kráva, ze které se nesmí dělat legrace!

L. Beneš 3.5.2021 11:20

A ještě víc to odcházení.

J. Klimecký 3.5.2021 9:22

To připomínání socialismu od redachtorky Jana Machalická je úsměvné. Bohdalka hrála v socialistickém divadle a filmu, Machalická dělala sekretářku v socialistickém podniku, nakupovala v socialistickém obchodě a jezdila socialistickým autem, atd. To právě takoví praštění ideologové jako Machalická stále rozeštvávají lidi a nedají si nikdy pokoj.

H. Kotaz 3.5.2021 17:00

!! R^

L. Beneš 3.5.2021 9:13

Nevím podle jakých měřítek se prohlásí nějaké role za průměrné. Role, resp. scénář pro ně, které ukazuje ČT ve své produkci dnes, jsou ale nepochybně více než podprůměrné. Zářným příkladem je televizní seriálový guláš o doktoru Martinovi mezi Valachy, ovšem guláš, do kterého tvůrce naházel všechno, co se někde v odpadkových koších televize našlo. Ubohý doktor Donutil působí v obci, jejíž obyvatelstvo je postiženo regionálně rozšířenou debilitou, (divím se, že si místní na autora scénáře někde nepočkali), zopakuje si diagnostiku všech nemocí, jejichž název lze nalézt v repetitoriu praktického lékaře, a každému poradí, neboť je schopen diagnostikovat vyhřezlé hemoroidy po pouhém pohledu do očí. Kdo má do zadku díru, je chytřejší než uznávaný lékař s klinickou praxí. Krom štěkny v podobě mladé Slovenky, povalující se před ordinací v roli zdravotní sestry, seriál představuje značný počet dalších Slováků (kolik jich v té končině opravdu žije?), jejichž vlastnosti popudí všechny ty, kteří k

L. Beneš 3.5.2021 9:14

bratrskému národu chovali ještě nějaké sympatie i po jejich odchodu ze společného státu. Mor ho a rúbaj do krvi!

J. Koutský 3.5.2021 9:57

Sledujte TV Barandov. Ta bude dostačovat Vašim kulturním i intelektuálním nárokům!!;-D

L. Beneš 3.5.2021 11:19

Vy jste také z toho televizního Valašska?

M. Starý 3.5.2021 10:24

Donutil je stejný jako Bohdalka: Když za to budou slušný peníze, bude hrát cokoliv. A propos, jak se píše na stránkách ČT, seriál Doktor Martin je "adaptací původního formátu Doc Martin britské ITV, která jej s velkým úspěchem vysílá již od roku 2004".

L. Beneš 3.5.2021 11:24

Tak to se pak nedivím. Byl jsem poprvé v GB v r. 1967 na brigádě po ukončení VŠ. Potom vícekrát pracovně. A an average Englishman se od té doby příliš nezměnil. Teď je navíc obohacený obohacovači z Jihu.

H. Kotaz 3.5.2021 17:06

Seriál Doktor Martin je natočen podle anglického originálu, s povolením autorů, že může být natočen v Beskydech. A český producent tohoto seriálu, práva na něj koupil s tím, že doktora bude hrát jedině M. Donutil.

TV aparát tlačítko na vypínání.

V. Štembera 3.5.2021 7:45

Fany rozhodně není "sentimentální kreací", tedy alespoň pro mě ne.


Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s IQ 206

Oficiálně nejchytřejší Čech nepůsobí jako robot, nechrlí ze sebe tisíce... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je jedním z nejchytřejších Čechů, ale jako robot nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním učitel,...

Upřímnost fotbalové antihvězdy. Souček o tetování, rasismu i vyjídání ledničky

Fotbalista Tomáš Souček | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Říká o sobě, že je obyčejný kluk z Brodu. Přitom si ho už stihla zamilovat fotbalová Anglie a Česko na něj spoléhá: na...

O antikoncepci už není takový zájem. Párový sex upadá, míní gynekolog

Antikoncepce: Jaký vliv má na zdraví popisuje MUDr. Alexandr Barták. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Všichni strašili, že bude upadat mravnost a ženy budou mít z dlouhodobého užívání pilulek zhoubná onemocnění jater....