10. července 2017 11:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Daniel Craig se nejspíš vrátí jako James Bond. Ve hře je i návrat Adele

Daniel Craig jako James Bond | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Daniel Craig jako James Bond | foto: Lidovky.cz

Na základě ověřených zdrojů přišel magazín The Mirror s tvrzením, že Bond tvář měnit nebude. Roli si znovu zahraje Daniel Craig, ačkoliv tvrdil, že by si „radši podřezal žíly.“ Úvodní píseň snímku má znovu složit a nazpívat Adele, která je již autorkou písně k bondovce Skyfall.

„Absolutně ne! Radši bych si podřezal žíly,“ odpověděl v roce 2015 Daniel Craig na otázku magazínu Time Out, jestli by si Jamese Bonda ještě zahrál. Rozhovor vznikal po dokončení bondovky Spectre (2015) a Craig ze všeho působil rozčarovaně. „Absolutně mě nezajímá, kdo bude dalším Bondem,“ řekl dále.

Opět nezničitelný. James Bond (Daniel Craig) překonal traumata a funguje znovu...
Spectre. V roli agenta 007 opět Daniel Craig.


O to větším překvapením je informace, kterou přinesl britský internetový magazín The Mirror - podle důvěryhodného zdroje se Barbaře Brocolliové, producentce připravovaného filmu, podařilo herce uhnat. Zároveň mají ale spadeno i na zpěvačku Adele. „Craig s Adele jsou výherní tým, jasná volba a naprosté kasovní taháky. Chtělo to čas, ale pan Craig změnil názor a znovu se stane Bondem. Adele ještě jistá není, ale všechny náznaky jsou zatím pozitivní,“ řekl nejmenovaný zdroj blízký produkci filmu magazínu The Mirror. V pořadí dvacátý pátý příběh agenta 007 má tak znovu sázet na kombinaci osvědčenou již filmem Skyfall.

Na internetu se vášnivě spekulovalo o Bondově nástupci. Padala jména jako Idris Elba nebo Tom Hiddleston. Je teď ale pravděpodobné, že si fanoušci na nového Bonda počkají minimálně až do dvacátého šestého dílu v pořadí.

Advantage Consulting, s.r.o.
MISTR LAKOVNY

Advantage Consulting, s.r.o.
Liberecký kraj
nabízený plat: 25 000 - 30 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz