27. prosince 2018 14:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Filmové premiéry: Jennifer Lopezová se přihlásí do družstva synchronizovaného plavání

Jennifer Lopezová jako Maya. Snímek Znovu ve hře (2018). Režie: Peter Segal. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jennifer Lopezová jako Maya. Snímek Znovu ve hře (2018). Režie: Peter Segal. | foto: STX Entertainment

Poslední prosincový týden míří do českých kin tři snímky. Americkou romantickou komedii o zfalšovaném životopisu doplní patálie v jednom bazénu a pokračování ruské pohádkové série.

Znovu ve hře

Maya (Jennifer Lopezová) není se svým životem úplně spokojená. Pracuje totiž jako prodavačka v supermarketu a bojí se, že jí to zůstane do konce života. Na vysněnou práci totiž nemá potřebný vysokoškolský diplom. V tu chvíli ale zasáhnou její přátelé a zfalšují její životopis. Maya ohromí a dostane zcela novou životní příležitost. Tím ale začne série komických nesnází. 

Utop se, nebo plav

Bertrand (Mathieu Amalric) má právě krizi středního věku. Nastupujícím depresím se snaží čelit tím, že se přihlásí do družstva mužského synchronizovaného plavání. Tady se nachází ve společnosti mužů, kteří jsou na tom stejně špatně jako on. Tým mužských akvabel nicméně musí zatnout zuby a zamířit až na stupně vítězů! 

Sněhová královna v zemi zrcadel

Král Harald chce ze světa odstranit veškerou magii. Zabránit mu v tom může jenom hrdinná dívka Gerda. Sama to ale nedokáže. Na svém putování se seznámí s celou řadou nových tváří. A možná, čistě možná, se bude muset dát dohromady i se svými dřívějšími nepřáteli. Film je pokračováním oblíbené ruské pohádkové ságy. 

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.