27. září 2017 18:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Filmové premiéry: Jiří Macháček loví zákazníky, Jeremy Renner vraha

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Druhá část trilogie Zahradnictví - Dezertér. Beckova rodina v popředí svého... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Druhá část trilogie Zahradnictví - Dezertér. Beckova rodina v popředí svého... | foto: CinemArt - Cudlín

Poslední zářijové dny míří do kin čtyři snímky. Mrazivou detektivku z amerického Wyomingu doplní pokračování filmové trilogie Zahradnictví Jana Hřebejka, dům plný strašení a dokument o rodičovství za mřížemi věznice.

Zahradnictví: Dezertér

Jiří Macháček hraje Ottu Bocka, majitele luxusního kadeřnického salónu Valentino přímo v centru Prahy. Svou práci miluje a vypadá to, že se nic nemůže pokazit. Píše se ale rok 1948 a Bockův podnik je státem vyvlastněn. Dezertér je, podle svých tvůrců, komedie s dramatickými prvky, ve které se projeví síla rodiny.

Wind River

Cory Lambert (Jeremy Renner) je zkušený stopař v krásném parku v srdci amerického Wyomingu. Jednoho dne ale najde mrtvolu indiánské dívky. FBI na případ nasadí agentku Jane Bannerovou (Elizabeth Olsenová). Ta je ale naprosto nepřipravená na drsnou přírodu a počasí. Ještě, že je tu Cory, který ji ukáže co a jak. Na vyřešení případu možná nebudou ale stačit ani oni dva...Máma z basy

Věznice ve Světlé nad Sázavou se v roce 2002 pokusila o ojedinělou věc - vybudovat centrum, kde bude pro matku možné nastoupit na výkon trestu i se svým dítětem. Místo cel pak žijí v barevných pokojících a jako hlavní náplň dne mají péči o své potomky. Mateřské pouto totiž může být tou nejlepší cestou k nápravě. Unikátní dokument mapuje život tří žen na tomto oddělení.

Amityville: Probuzení

Rodina se přestěhuje do velkého domu u města Amityville. Je to finančně až překvapivě dobrá nabídka a rodina peníze potřebuje. Chlapec James je totiž po nehodě v kómatu a péče o něj stojí hodně peněz. Rodina si dům nemůže vynachválit a James se jako zázrakem dokonce probere! V domě se ale začnou dít i jiné, zlověstnější věci. Když se nadpřirozené hrozby a útoky začnou stupňovat, rodina zjistí, že jejich nový dům má dlouhou historii. Pořádně krvavou historii.

  • 0Diskuse

Najdete na Lidovky.cz