28. února 2018 18:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Filmové premiéry: slavná krasobruslařka s ruskou agentkou zavítají do sídla démonů

Jennifer Lawrenceová jako agentka Dominka Jegorovová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jennifer Lawrenceová jako agentka Dominka Jegorovová. | foto: CinemArt

PRAHA První březnový týden míří do českých kin sedm filmů. Autentický příběh ze světa krasobruslení doplní okouzlující Jennifer Lawrenceová v osidlech tajných služeb, zdánlivě fingovaná vražda, radikální změna v životě teenagerky, drsný chlápek s kladivem, animované patálie se zahradními dekoracemi a nejstrašidelnější dům americké historie.

Lady Bird

Christine (Saoirse Ronanová) je zoufalá. Má pocit, že její život nikam nesměřuje a navíc je pod neustálým dohledem její matky. Zbývá ji už jen jedna naděje - radikální změna. Komedie o jednom nezvyklém dospívání okouzlila diváky i kritiku - svědčí o tom dva Zlaté glóby a pět nominací na Oscara.

Já, Tonya

Krasobruslařka Tonya Hardingová (Margot Robbieová) byla miláčkem publika a velmi úspěšnou sportovkyní. V soukromí měla ale do křehké dívky opravdu daleko. Proslavila se ale hlavně svým fyzickým útokem na soupeřku Nancy Kerriganovou. Snímek Já, Tonya je dramatem s komediálními prvky podle skutečných událostí.

Winchester: Sídlo démonů

Dům rodiny Winchesterových v Kalifornii je už více než sto padesát let zahalen tajemstvím. Údajně se v něm zjevují přízraky a ozývají se hlasy. Sama stavba je velmi záhadná - obsahuje totiž mnoho propadlišť a tajných chodeb. Pravdu u strašidelném domě se vydá zjistit Helen Mirrenová.

Noční hra

Max (Jason Bateman) a Annie (Rachel McAdamsová) rádi tráví večery na večírcích s přáteli. Po řadě víceméně stejných večerů se Maxův bratr Brooks rozhodne tradici trochu oživit - v rámci jednoho večírku nafinguje vraždu. Sám je ale unesen a nikdo netuší, co je ještě hra a co se děje doopravdy. I přes temné vyznení příběhu je Noční hra divokou černou komedií.

Rudá volavka

„Postavili mě před volbu: Zemřít, nebo se stát volavkou,“ říká ruská agentka Dominika Jegorovová (Jenifer Lawrenceová), aby vysvětlila, proč je jednou z nejobávanějších žen na světě. Dominka udělá vše, aby získala léky a zdravotnickou péči pro svou nemocnou matku. Třeba se také nechá naverbovat k ruské tajné službě. Cestují ale zkříží charismatický agent CIA a zatáhne Dominiku do té nejnebezpečnější hry.

Nikdys nebyl

Joe (Joaquin Phoenix) je válečný veterán, který svůj život tráví v depresích nebo na nebezpečných misích. Jistý senátor si ho najme, aby zachránil jeho malou dceru, která se nucena být dětskou prostitutkou v nevěstinci. Joe tak mimoděk rozkrývá síť pedofilů, do které patří i několik prominentních osob. Joe bere kladivo a vydává se na cestu...

Triky s trpaslíky

Chloe a její maminka už se zase stěhují. Tentokrát do velkého gotického domu se spoustou trpaslíků na zahradě. Dívce příjde, že se v domě něco děje, když se začnou ztrácet různé věci. Trpaslíci na zahradě si totiž žijí vlastním životem.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!