Podle mluvčí této scény Pavlíny Svatoňové se začátkem dubna představení vydá na vůbec první zahraniční hostování - za korejským publikem do Soulu.
"V inscenaci, která patřila k nejsledovanějším premiérám roku 2008, se v hlavních rolích opět objeví Zuzana Stivínová a Jan Tříska. Doru Bouzkovou v roli Bey alternuje během zimní série Hana Vagnerová," řekla Svatoňová.
Poslední vstupenky na lednové a únorové reprízy jsou stále v prodeji v pokladně Divadla Archa.
V Soulu se uskuteční tři představení na scéně špičkové kulturní instituce LG Arts Center, které se svou kapacitou a technickým vybavením řadí k předním uměleckým centrům na světě. Ředitele Archy Ondřej Hrab se cítí poctěn tím, že právě tato inscenace se stala součástí jarní sezony LG Art Center vedle představení "11 a 12" Petera Brooka, Strýčka Váni Lva Dodina a jeho Malého divadla z Petrohradu či dnes už klasických děl soudobého tance Café Müller a Svěcení jara nedávno zesnulé choreografky Piny Bauschové.
"Vidět slova Archa, Havel, Odcházení v korejských znacích je samo o sobě estetický zážitek," dodal Hrab.