12. listopadu 2018 16:30 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Herectví pro ňoumy. V seriálu od tvůrce Teorie velkého třesku září Michael Douglas

Alan Arkin a Michael Douglas. Seriál The Kominsky Method (2018). Režie: Chuck... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Alan Arkin a Michael Douglas. Seriál The Kominsky Method (2018). Režie: Chuck... | foto: NETFLIX

Hollywood Komediální seriál Kominského metoda (The Kominsky Method) vypráví o málo známém herci, který si v Hollywoodu otevře hereckou školu. Seriál má premiéru 16. listopadu.

Sandy Kominsky (Michal Douglas) je herec, který si prožil svých pár minut slávy u největších hollywoodských trháků. Ty dny jsou ale pryč. Nyní už Sandy nehraje a místo toho vyučuje ve své vlastní herecké škole. Jenže ti, kteří mu do školy chodí, jsou často velmi výrazná individua. Sandy má ale po ruce svého agenta a přítele Normana (Alan Arkin) se kterým hravě všechny nástrahy profesorského života zvládne.

Alan Arkin a Michael Douglas. Seriál The Kominsky Method (2018). Režie: Chuck...
Michael Douglas a jeho herecká škola. Seriál The Kominsky Method (2018). Režie:...

Za seriálem stojí Chuck Lorre (Teorie velkého třesku, Dva a půl chlapa). Autory scénáře jsou kromě Lorreho i Al Higgins (Malcolm v nesnázích, Doug) a David Javerbaum (Disjointed, The Late Night Show with James Corden). Kromě ústřední dvojice se diváci mohou těšit i na Dannyho DeVita, Jaye Lena, Emily Osmentovou nebo Grahama Rogerse.