Diskuse
Slátanina! prohlásili kdysi o Rybovce. K českým Vánocům patří už 220 let
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Je fakt, že je to velmi jednoduchá až naivní muzika. Jeho pastorely jsou o poznání hudebně zajímavější. Ale nic naplat, "Hej mistře" k Vánocům patří. Rozhodně nesrovnatelně více, než "Rolničky", "Vánoce, vánoce..." a podobná "bezpohlavní dílka". Škoda nedocenení hudebně hodnotnějšího F.X.Brixiho a to i přes jeho rozsáhlé dílo. Snad proto, že řada lidí ani neví, že je to český skladatel.
Každopádně ...Krásné Vánoce!
Pane Rybo, vánoce si nedovedu bez Vaší mše již několik desítek let vůbec představit. Ač nevěřící, doufám, že to od někud sledujete. Děkuji.
Souhlas. Česká mše vánoční od Ryby patří k našemu kulturnímu dědictví.

Cesta ke zdravému stárnutí: Otestovaly jsme prémiový komplex Nuvitone PRO pro buněčnou vitalitu
V redakci eMimina si s přibývajícím věkem stále více uvědomujeme, že zdraví a dostatek energie nejsou samozřejmost. Proto jsme se rozhodly na...


















