Diskuse k článku: KABÁT: O tuze divných pohádkách. Prezidentův dárek prvnáčkům je jen výchovný

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 6.9.2018 16:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A. Fafejta 6.9.2018 16:48

Mohl by tam byt pribeh o tom, jak pan prezident mluvil v rozhlase sproste, nebo o tom, jak si posteskl nad tim, ze jeste nebyli vyhubeni novinari ci jak k jejich likvidaci vyzval ruskeho prezidenta. Take o tom jak povzbuzoval starsi deti (studenty) ke koureni, jak prisel opily do prace pri prilezitosti vystaveni korunovacnich klenotu a tak dale a tak dale. Tech odstrasujicich a mravne poucnych pribehu, ktere by nejaky moudry clovek mohl o prezidentovi pro deti napsat jsme vsichni s Milosem Zemanem zazili mnoho, vystacilo by to na dosti tlustou knihu. Ale nebyly by to bohuzel pohadky. :-)

D. Stirský 6.9.2018 11:56

No, zrovna toto by mně nevadilo. Kabát zřejmě lne láskou ke sprejerům. Já ovšem nikoli a uděloval bych za ony klikyháky (vznešeně tagy) tělesné a finanční tresty. Nevadí mně umělecky vyzdobené podchody/nevábné betonové zdi. To je OK a většinou po domluvě s majitelem. Čmáranice jsou však daleko,. daleko častější a to není ani umění, není to ani podklad k módnímu filosofování o touze autorů vyjádřit cosi.

P. Burda 6.9.2018 6:31

Pokud "pohádky" zapůsobí jako prevence, bude to bezvadné. Pokud jako návod, jakou lumpárnu ještě dítka nezkusila, bude to horší - ale stejně by na ní přišla.

Pozitivní je zcela jistě to, že Zeman akci useděl - asi neměl v žíle - a nenutil dětem vyhlazení novinářů, konzumaci lihovin ani cigaret. Jak málo už mi stačí, abych toho pána pochválil, ach jo.

Najdete na Lidovky.cz