7. března 2018 16:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Medvídek Pú navrátí Ewana McGregora do dětství. Kryštůfek Robin představuje první ukázku

Krištůfek Robin (Ewan McGregor) a jeho kamarád Pú. Snímek Krištůfek Robin... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Krištůfek Robin (Ewan McGregor) a jeho kamarád Pú. Snímek Krištůfek Robin... | foto: Disney

LONDÝN Společnost Disney zveřejnila první trailer na snímek Kryštůfek Robin (Christopher Robin), hranou verzi populární pohádky o Medvídkovi Pú. Postavu Krištůfka, nyní již dospělého muže, si zahrál Ewan McGregor. Snímek má českou premiéru naplánovanou na 23.

Ukázka začíná v Londýně třicátých let minulého století. Šéf tlačí na Kryštůfka Robina, dospělého muže, aby zrušil svou rodinnou dovolenou a místo toho se zúčastnil důležité pracovní schůze. Když pak Kryštůfek nad celou situací přemýšlí v parku na lavičce, navštíví ho jeho medvědí přítel z dětství. „Jsem zlomený muž,“ říká mu Kryštůfek. „Zlomený nejsi, akorát máš možná pár vrásek navíc,“ odpovídá Pú.

Hraný film režiséra Marca Fostera (Světová válka Z, Lovec draků) bude vyprávět o tom, jak se dospělý muž znovu učí radovat ze života díky své hračce z dětství. Diváci se dočkají i návštěvy Stokorcového lesa a všech postav známých z knih i animovaných filmů - Prasátka, Sovy, Tygra i osla Ijáčka.

Medvídek Pú (Winnie The Pooh - 2011)
Medvídek Pú a jeho kamarád oslík Ijáček.

Nový design oblíbené dětské postavičky byl inspirován původními plyšáky z dětských příběhů o Púovi. Medvídka Pú vytvořil v roce 1926 britský spisovatel Alan Alexander Milne na základě plyšové hračky jeho syna Kryštůfka Milneho. Ten Svého plyšového medvěda dostal jako dárek k prvním narozeninám.

Původní plyšové hračky medvídka Pú a jeho přátel.

Původní plyšové hračky medvídka Pú a jeho přátel.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!