1. února 2018 18:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Náš kreslený prezident. V novém satirickém seriálu nemají Trumpa rády ani vlastní děti

Seriál Náš kreslený prezident (Our Cartoon President). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Seriál Náš kreslený prezident (Our Cartoon President). | foto: SHOWTIME

WASHINGTON Populární americký moderátor Stephen Colbert má ve své noční show panel o kresleném prezidentovi. Ten se televize Showtime rozhodla přetavit na plnohodnotný animovaný seriál Náš kreslený prezident (Our Cartoon President). Kreslený prezident je sžíravá politická satira o Donaldu Trumpovi. Ačkoliv má seriál premiéru až 11.února, televize uvolnila první díl na internetu v předstihu.

Podle slov svých tvůrců odemyká Náš kreslený prezident dveře Bílého domu, aby diváci mohli nahlédnout do jednoho takového obyčejného dnu Donalda Trumpa, prezidenta Spojených států. Problémem ale je, že jsme ve světě alternativních faktů, kde nikdo není v bezpečí. Ovšem nejméně v bezpečí je Donald Trump sám před sebou. Seriál zobrazuje prezidenta jako zakomplexovanou bytost, kterou nemá opravdu nikdo rád. Trumpa  namluvil americký herec Jeff Bergman.

Seriál Náš kreslený prezident (Our Cartoon President).
Seriál Náš kreslený prezident (Our Cartoon President).

Za sedmidílným seriálem stojí hlavně moderátor Stephen Colbert, který proslul jako populární glosátor ve své noční show (The Late Show With Stephen Colbert). Premiérovým dnem na televizi Showtime bude 11. únor. Televize ovšem první díl vypustila již v pondělí večer na internet, kde se na něj diváci mohou bezplatně podívat ZDE.

Advantage Consulting, s.r.o.
KALKULANT SUPERVISOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 35 000 - 50 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz