23. října 2017 18:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Netflix cílem posměchu za plakát k filmu. Dívka na něm má obě ruce pravé

Hororový snímek The Babbysitter (2017). Netflix | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hororový snímek The Babbysitter (2017). Netflix | foto: Netflix

Steamovací společnost Netflix, která hodlá příští rok utratit 8 miliard dolarů za 80 originálních filmů, zveřejnila plakát na hororový snímek Chůva (The Babysitter). Úprava fotografie ale nevyšla, protože dívka na plakátu je anatomicky nereálná - má obě ruce pravé.

Rodiče mladého Colea (Judah Lewis) na jeho hlídání najmou blonďatou a přírodou obdařenou chvůvu Bee (Samara Weaving). Mladík je v pobertě a tak si přirozeně myslí, že nejlepší bude krásku špehovat. To ale zjistí něco, co by radši neměl vědět - Bee je členkou satanistického kultu, který se nezastaví před ničím. Cole má být další obětí. Snímek režíroval Joseph McGinty Nichol známý jen jako „McG“. Na kontě má snímek Terminator Salvation a Charlieho Andílky.


Trailer na snímek teď doplnil i oficiální plakát. Na první pohled je zdánlivě vše normální, než si člověk všimne polohy palců na rukách Bee - dívka má totiž obě ruce pravé. Dobře mířená marketingová kampaň se tak rázem stala terčem výsměchu. Zkuste si držet nůž a chléb přesně tak, jako to dělá Bee.

Anatomicky nesprávný plakát. Hororový snímek The Babbysitter (2017).

Anatomicky nesprávný plakát. Hororový snímek The Babbysitter (2017).

Ted Sarandos, programový ředitel společnosti Netflix, v půlce října oznámil , že v příštím roce utratí 8 miliard dolarů za 80 originálních filmů. To je zhruba jeden film každé čtyři dny, což by z Netflixu učinilo největšího filmového producenta na světě. Snad ale plakáty na připravované filmy dopadnou lépe.

Hororový snímek The Babbysitter (2017). Netflix
Hororový snímek The Babbysitter (2017). Netflix

Najdete na Lidovky.cz