Diskuse
Písecký rodák Jiří Mráz patřil v Americe do první jazzové ligy. Exulantským steskem po domově netrpěl
/NEKROLOG/ Při vší úctě k řadě dalších, kterým se podařilo třeba aspoň na čas uchytit ve světových kapelách, jsou jen tři čeští muzikanti, kteří se dostali do první světové – čti americké – jazzové ligy. Klávesista a skladatel Jan Hammer, kontrabasista Miroslav Vitouš a také kontrabasista Jiří George Mráz. Posledně jmenovaný zemřel 16. září ve věku 77 let. Oznámila to jeho žena a v posledních letech také spoluhráčka Camilla.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















