29. března 2018 16:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Rutinní záchrana světa. V centru Prahy se natáčí americký špionský seriál

Herečka Lauren Cohenová jako Maggie Greenová v seriálu Živí mrtví (The Walking... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Herečka Lauren Cohenová jako Maggie Greenová v seriálu Živí mrtví (The Walking... | foto: AMC

Špionské komediální drama plné známých seriálových herců, takový má být seriál Whiskey Cavalier americké televize ABC. Jeho pilotní díl se právě natáčí v centru Prahy.

Will Chase (Scott Foley) je agentem FBI s krycím jménem Whiskey Cavalier. Právě si prochází emoční porozchodovou krizí. Na jiné myšlenky ho přivede až společné nasazení s agentkou CIA Francescou Trowbridgeovou (Lauren Cohanová). Spolu musí čas od času zachraňovat svět na cestě plné politických intrik, vtipných situací a citových vzplanutí.

Seriál se natáčí na Můstku a v ulicích Jungmannova, Charvátova a Vladislavova. Štáb bude v Praze podle nahlášených informací až do května.

Scott Foley zazářil zatím hlavně v populárním seriálu Skandál (Scandal). Herečka Lauren Cohanová je divákům známá jako Maggie Greenová ze seriálu Živí mrtví (The Walking Dead). Zahrála si také matku Bruce Waynea ve filmu Batman vs Superman: Úsvit spravelnosti.

Seriál napsal David Hemingson (Sběratelé kostí, Anatomie lži). Pilotní „Pražskou“ epizodu režíruje Peter Atencio (Keanu, Poslední chlap na zemi).

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.