21. října 2018 5:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Samba a problémové boty. Ze soutěže StarDance jako první vypadla favoritka Bagárová

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 6Diskuse
Monika Bagárová a Roman Ondráček. Devátá série soutěže StarDance. 2018. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Monika Bagárová a Roman Ondráček. Devátá série soutěže StarDance. 2018. | foto: Křepelka/Česká televize

PRAHA Taneční večer v rytmech samby a valčíku. V deváté řadě soutěže StarDance jsou podle porotců vidět nejslibnější taneční začátky za celou dobu vysílání soutěže. Překvapení ale přišlo hned s prvním vyřazováním - soutěž musela opustit zpěvačka Monika Bagárová. Sázkové kanceláře jí ještě minulý týden dávaly velké naděje na vítězství.

Největší úspěch u poroty měla samba moderátora Dalibora Gondíka a tanečnice Alice Stodůlkové. Vytančili si 36 bodů z maximálních 40. Porota oceňovala hlavně moderátorovu energii. „Bylo to krásné, i já jsem si s vámi chtěl zatančit,“ okomentoval výkon porotce Václav Kuneš. 

Výborné hodnocení si odnesl i procítěný valčík Jiřího Dvořáka a Lenky Nory Návorkové a dvě samby - Davida Svobody s Veronikou Lálovou a Daniely Šinkorové s Michalem Padevětem. 

Devátá série soutěže StarDance. 2018.
Adam Mišík a Kateřina Krakowková. Devátá série soutěže StarDance. 2018.

Porotu naopak nezaujal benjamínek soutěže, herec a zpěvák Adam Mišík. Jeho samba s Kateřinou Krakowkovou si odnesla „pouhých“ 22 bodů. Podle porotců v závěru již Mišík ztrácel dech a výrazně ubral. Stejné bodové ohodnocení si odnesla i choreograficky náročná samba zpěvačky Moniky Bagárové s jejím partnerem Robinem Ondráčkem. Bagárová měla situaci ztíženou obuví, která ji neustále padala, ale situaci zvládla z přehledem. To ocenila i porotkyně Tatiana Drexler. 

Ve vyřazování se pak rozhodovalo mezi Monikou Bagárovou a Pavlou Tomicovou. Divácké hlasy ale nakonec poslaly domů mladou zpěvačku Bagárovou, která byla ještě před týdnem favoritkou bookmakerů a alespoň kurzy sázek naznačovaly její celkové vítězství. 

Devátá série má zatím podle porotců nejslibnější start v historii soutěže, co se týče samotných výkonů. „Nejlepší úroveň, která tady kdy byla,” okomentoval soutěžící porotce Zdeněk Chlopčík. 

2. večer StarDance 2018 - seřazeno podle bodů od porotců

Dalibor Gondík a Alice Stodůlková - samba - 36 bodů
Daniela Šinkorová a Michal Padevět - samba - 34 bodů
David Svoboda a Veronika Lálová - samba - 33 bodů
Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková - valčík - 32 bodů
Veronika Arichteva a Michal Necpál - valčík - 27 bodů
Daniela Pisařovicová a Michal Mládek - valčík - 27 bodů
Richard Genzer a Jitka Zelenková - valčík - 26 bodů
Pavla Tomicová a Marek Dědík - valčík - 25 bodů
Adam Mišík a Kateřina Krakowková - samba - 22 bodů
Monika Bagárová a Roman Ondráček - samba - 22 bodů - VYŘAZENA

  • 6Diskuse