28. září 2017 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Schwarzenegger a DeVito mají sourozence. Komedie Dvojčata se dočká pokračování

Snímek Dvojčata (1988). Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Snímek Dvojčata (1988). Danny DeVito a Arnold Schwarzenegger. | foto: Universal Pictures

Filmová komedie Dvojčata (1988) se po téměř třiceti letech dočká pokračování v chystaném snímku Trojčata. Staré známé duo dolní Eddie Murphy jako třetí sourozenec. Film zatím nemá oznámený datum premiéry.

Vincent Benedict (Danny DeVito) a Jules Benedict (Arnold Schwarzenegger) by už snad nemohli být více jiní. Vincent je cynik odchovaný ulicí a Jules přemýšlivý intelektuál. Přesto jsou ale dvojčata, ačkoliv stvořené při genetickém experimentu. Film Dvojčata (1988) byl na svou dobu velmi úspěšný. Při rozpočtu 15 milionů dolarů vydělal zhruba 216,6 milionů.

V květnu potvrdil Schwarzenegger magazínu Screendaily, že se konečně pracuje na pokračování a scénář je již téměř hotový. Na ostatní detaily si ale fanoušci museli počkat až do teď. Vincent s Julesem ve filmu zjistí, že z onoho genetického koktejlu vzniklo ještě jedno dítě, třetí sourozenec. Toho by měl hrát oblíbený komik Eddie Murphy. Film se tak poněkud nepřekvapivě bude jmenovat Trojčata (Triplets). 

Dvojčata se tak téměř po třiceti letech dočkají opokračování a Schwarzenegger si od něj slibuje hodně. O scénář se postarali Josh Gad (Kráska a zvíře, Psí poslání), který je znám spíše jako herec, a Ryan Dixon. Není jasné, zda se do křesla režiséra vrátí Ivan Reitman. Známé zatím není ani plánovené datum premiéry.

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na Lidovky.cz