Diskuse
Gott, Bílá i Ztracený. Supraphon se stal součástí americké Sony Music
Hudební vydavatelství Supraphon má nového majitele, americkou společnost Sony Music Entertainment. Cenu transakce firmy nezveřejnily. Supraphon bude ve své dosavadní funkci generálního ředitele nadále řídit Libor Holeček. Dosud Supraphon vlastnili podnikatelé Zdeněk Kozák a Miloš Petana.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















