30. prosince 2018 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Televizní tipy na 30. prosince: soudce hájí soudce a krajinou se plazí přerostlý nos

Snímek Přání k mání (2017). Režie: Vít Karas. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Snímek Přání k mání (2017). Režie: Vít Karas. | foto: Michaela Buchtová

PRAHA Na co se podívat 30. prosince v televizi? Server Lidovky.cz Vám nabízí několik tipů.

Tři veteráni (1983)
Nova, 14:05

Pankrát, Bimbác a Servác jsou tři bývalí vojáci, kteří se protloukají světem. Od malých skřítků získá každý z nich kouzelný dar. S dary se dostávají až do království, kde jim učaruje princezna Bosana. Ta je ale proradná a o kouzla veterány připraví. Muži zjišťují, že si budou muset pomoct sami. Třeba díky ovoci ze stromu frňákovníku. 

Přání k mání (2017)
ČT 1, 20:00

Přání k mání poetickou, hravou a humornou formou vypráví příběhy podob lásky: o trampotách náctiletého Alberta, který je až po uši – a hlavně neopětovaně – zamilován do sestry svého nejlepšího kamaráda, o lásce mezi Albertovými rodiči, tedy o varietním kouzelnickém duu prožívajícím krizi středního věku. Existují ale kouzla? To všichni brzy zjistí. 

Soudce (2014)
Nova, 22:45

Soudce Hank Palmer (Robert Downey jr.) se se svou rodinou už nestýká. Když je ale jeho vlastní otec Joseph (Robert Duvall), také soudce, obviněn z vraždy, musí se Hank vrátit do rodného města. Tam se snaží zjistit pravdu a při tom obnovit přetrhané vztahy se svou rodinou. 


Lidovky.cz