Diskuse
Underworld o víkendu nedorazí, kvůli nemoci
Fanoušci legendární britské formace Underworld, kteří se chystali v sobotu na koncert do Veletržního paláce v Praze, budou zklamaní. Festival Electronic Beats byl kvůli nemoci jednoho z členů kapely odložen. Náhradní termín bude oznámen v nejbližších dnech.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
HTTP://WWW.ANDELESVETLA.WZ.CZ
24. 10. 2007 18:18
asdc
VYCITUJ
vice na http://www.andelesvetla.wz.cz
0
0
možnosti

Otestujte ekologické čistící prostředky od značky Ukliď si a budete mít domov jako ze škatulky
Úklid s čistým svědomím a maximálním účinkem? Hledáme 40 testerek, které se svými rodinami vyzkouší šetrné a vysoce funkční čistící prostředky od...


















