24. května 2017 20:28 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

VIDEO Čekání skončilo. Podívejte se na trailer sedmé řady Hry o trůny

Sedmá řada seriálu Hra o trůny: Daenerys Targaryen (Emilia Clarkeová). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sedmá řada seriálu Hra o trůny: Daenerys Targaryen (Emilia Clarkeová). | foto: HBO

„Velká válka... Je tady,“ řekne Jon Snow. Dlouhé čekání ve středu večer skončilo. Tedy alespoň čekání na první opravdový trailer sedmé série televizního fenoménu Hra o trůny. První díl sedmé řady uvidí diváci na HBO 16. července.

V březnu podráždila televize HBO fanoušky seriálu, kteří musejí na novou řadu čekat letos déle než obvykle, krátkými upoutávkami, z nichž se ale nedalo vyčíst téměř nic. V dubnu se objevily první fotografie. Ale až nyní se objevil první opravdový trailer.

V jeho úvodu vyjmenovává královna Cersei (Lena Headeyová) všechny nepřátele, pak už na sebe strhne pozornost další hlavní postava série - královna Daenerys (Emilia Clarkeová). V průběhu téměř dvouminutového traileru se objeví téměř všechny klíčové postavy příběhu včetně draků, kteří jsou o dost větší než v předchozí sérii.

Sedmá řada seriálu Hra o trůny: královna Cersei Lannister (Lena Headeyová) a...
Sedmá řada seriálu Hra o trůny: Jon Snow (Kit Harrington).
mprMartin Prachař

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.