Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Vyprodaný festival Rock for People se kvůli pandemii neuskuteční. Posouvá se o další rok

Velkým lákadlem letošního ročníku měla být kapela Green Day.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Velkým lákadlem letošního ročníku měla být kapela Green Day. | foto: REPRO LN

HRADEC KRÁLOVÉ Populární žánrový festival Rock for People na sociálních sítích oznámil, že se kvůli pandemické situaci letos neuskuteční. Pořadatelé místo toho slibují menší akce. Nový termín Rock for People je tak 16. až 18. června 2022.

Green Day, Fall Out Boy, The 1975, Weezer, Skillet nebo Black Veil Brides. To jsou jen některé z kapel ohlášených na letošní ročník hudebního festivalu Rock for People, který se každoročně koná u Hradce Králové. Akce se ale z pandemických důvodů přesouvá až na příští rok.

Festival Rock for People In the Game.
Festival Rock for People In the Game.

Pořadatelé nicméně slibují, že se až se dozví přesné podmínky pořádání akcí, uspořádají v areálu menší hudební setkání v duchu festivalu. 

“Nevzdáváme se a chystáme letos tak trochu jiný Rock for People, abychom fanouškům i sobě umožnili odreagování se od nelehkých časů. Hned jak bude jasné, za jakých podmínek lze akce pořádat, oznámíme detaily,“ oznámil ředitel festivalu Michal Thomes webu Musicserver.cz.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě vrácení se zájemci mohou ozvat na emailovou adresu vstupenky@rockforpeople.cz.

Festival Rock for People se ze stejného důvodu nekonal ani minulý rok. Místo něj ale organizátoři uspořádali několik alternativních akcí včetně festivalu ve virtuálním prostoru nazvaném Rock for People In the Game.

Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...