8. června 2018 16:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Jeden film navštívil 45krát. Zapálený fanoušek byl na nových Avengers v kině každý den

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
V Avengers: Infinity War se hrdinové postavili největšímu padouchovi vesmíru... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V Avengers: Infinity War se hrdinové postavili největšímu padouchovi vesmíru... | foto: Falcon

LOS ANGELES “Je to odpověď na život, vesmír a všechno ostatní,“ myslí si o filmu uživatel Twitteru s přezdívkou Nem: The Infinity Watcher (nekonečný divák). Stal se internetovou senzací, protože na posledních Avengers byl v kině již pětačtyřicetkrát a své zálibě věnuje všechen volný čas i peníze.

Téměř každý den přidává Nem na svůj účet nové fotky z kina (stále toho samého) nebo snímky lístků, které si láskyplně srovnává do alba. Někteří z jeho fanoušků obdivují jeho zapálenost, jiní naopak spekulují o jeho duševním zdraví. Snímek začal Nem sledovat koncem dubna, kdy měl americkou premiéru. Viděl ho tak každý den alespoň jednou a jak na svém profilu přiznává, někdy i dvakrát.

Nema na Twitteru v současné chvíli sleduje kvůli jeho zálibě 21,6 tisíc lidí. Objevily se snahy dostat Nema, bezesporu nejzapálenějšího fanouška Avengers, do Los Angeles na setkání s herci a premiéru Avengers 4. Studio Marvel se k návrhu zatím nevyjádřilo.

Same day, differenthat. Ohyeah, I gothatstoo. 45th timewatching#InfinityWar pic.twitter.com/KcMpJwLpQ1

— Nem: TheInfinity Watcher(@NemRaps) 7. června 2018


Nemův případ vzdáleně připomíná divačku z Kolumbie, která si minulý rok na Netlixu pustila 317krát snímek Pán prstenů: Návrat Krále. Pomáhal jí prý usnout v těhotenství.

S odhadovým rozpočtem na produkci ve výši 300 až 400 milionů dolarů je Avengers: Infinity War nejnákladnějším komiksovým filmem historie.
Avengers: Infinity War propojil Avengers i s hrdiny z vedlejší série Strážci galaxie.
jtoJaroslav Totušek
  • 0Diskuse
Podporujte vývoj děťátka zábavnými hrami
Podporujte vývoj děťátka zábavnými hrami

Hraní není jen aktivita, která děťátko zabaví – je především důležité pro vývoj. Podpořte správný vývoj dítěte, aby se zároveň královsky bavilo a smálo na celé kolo. Máme pro vás několik hracích tipů, vyberte si podle věku vašeho dítěte.