Pondělí 1. března 2021svátek má Bedřich -1 °C skoro jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Žít jako Iron Man. Fanoušci si mohou na Airbnb pronajmout chatu z posledních Avengers

Tony Stark/ Iron Man (Robert Downey Jr.). Snímek Avengers: Endgame (2019).... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tony Stark/ Iron Man (Robert Downey Jr.). Snímek Avengers: Endgame (2019).... | foto: MARVEL

Fanoušci komiksových filmů od Marvelu si mohou dopřát lahůdku - pobyt v autentické chatě Tonyho Starka, ve které hrdina žije ve snímku Avengers: Endgame. Chata, ve které noc stojí více než 300 dolarů, byla v nabídce ještě dlouho před premiérou filmu. Článek obsahuje vyzrazení částí děje snímku Avengers: Endgame.

Kdo by si alespoň na chvíli nechtěl připadat jako slavný Avenger? Tony Stark (Robert Downey Jr.) ve filmu Avengers: Edgame vychovává dceru Morgan (Lexi Rabová) v malebné chatičce u jezírka. Chatička působí proti předchozím Tonyho rezidencím (hlavně z filmové trilogie Iron Man) poněkud stromě, ale jednu výhodu rozhodně má: je totiž opravdová. Fanoušci Avengers se mohou navíc v Tonyho sídle i ubytovat. 

Chata se podle její stránky na portálu Airbnb nachází uprostřed farmy Bouckaert, sídla jezdecké školy Chattahoochee Hills, v americkém státě Georgia. Z nejbližšího velkého města Atlanty to není ani půlhodina jízdy. 

Robert Downey Jr. v roli Iron Mana.
Chris Hemsworth jako Thor ve filmu Avengers: Endgame (2019). Režie: Anthony...

Noc v chatě, která má tři ložnice a tři koupelny, vychází podle sezóny na zhruba 330 až 400 dolarů. Chata už se pronajímá od počátku roku 2018 a recenze má výborné. Z doprovodných fotek to působí tak, že filmaři vzhled chatky pro potřeby natáčení nijak přizpůsobovat nemuseli.

Soudě podle děje filmové série Avengers, Tony Stark strávil v chatě posledních pět let svého života. Přestěhoval se sem pravděpodobně po prohře hrdinů ve filmu Avengers: Infinity War a doufal, že zde prožije klidný zbytek života s dcerou i manželkou Pepper (Gwyneth Paltrowová). Nebylo mu ale přáno.

Poslední rozloučení s Tonym Starkem se koná také v chatě, kterou filmový Avenger tolik miloval. Na jejím zápraží se shromáždila většina hrdinů, kteří chránili Zemi před šíleným titánem Thanosem. Na zápraží, kde si jako komiksový fanoušek můžete dát třeba pivo. 

Pýchu dnes nazýváme zdravým sebevědomím, promlouvá k lidem profesor Kašparů

Lékař, psychiatr, vysokoškolský profesor a řeckokatolický kněz Jaroslav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sedm hlavních hříchů jsme si přejmenovali. Z neřestí jsme vytvořili ctnosti, a tak se možná není čemu divit, že se...

Jako žena jsem byla ve Vatikánu poněkud výrazná, vzpomíná farářka Kopecká

Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Svým vzhledem působí rozruch na mnoha místech, dokonce i ve Vatikánu. Je mladá, krásná a hlavně progresivní. Život...

Velký horoskop pro rok 2021: Čeká nás klidnější rok, který poodhalí budoucnost

Ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Po výjimečném roce 2020, kdy se na nebi setkali všichni velcí astrologičtí hráči jako Pluto, Saturn a Jupiter ve...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!