Sobota 2. prosince 2023, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Lego: Piráti nám kazí pověst!

Městský soud v Praze nařídil pirátské straně stáhnout předvolební spot, v němž vystupovala napodobenina figurky dánské firmy.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
"Obyčejný občan" neví, jak vypadá pirát ze stavebnice Lego,
a taky neví, že ČPS má volební klip. Díky aktivitě výrobce Lega už ví obé. Že pirátská strana má legrační videoklip a že Lego má figurku piráta. Výrobce lega tak vlastně podpořil pirátskou stranu bezplatnou reklamou na její volební videoklip a sobě udělal reklamu, že vyrábí piráta jako součást stavebnice Lego.Závěr? Pro "obyčejného občana" zcela nedůležité informace, které zase obratem zapomene. Pirátská strana se paktuje se zelenými magory, čímž se pro řadu potenciálních voličů stává nevolitelnou směsí s nepředvídatelnými důsledky.Dobře jim tak. :-)
0 0
možnosti

Marty Mcfly

13. 10. 2012 7:26
Pirátská strana se paktuje se zelenými magory....
Paktování se chápu jako uzavření spolupráce, nebo koalice! To že Piráti podpořili stejného kandidáta do senátu znamená jen to, že tyto tři strany mají na pana Libora michálka stejný názor!Pokud bychom brali paktování dle náhledu diskutujícího "kocourkovskej", paktovali by se úplně všichni se všemi :-)
0 0
možnosti
...paktovali by se úplně všichni se všemi :-)
No, ono je to trochu jinak. Pirátská strana má specifické kořeny a program, a je v ní řada velmi chytrých a vzdělaných lidí s racionálním myšlením a technickým vzděláním. Zelení toto kritérium nesplňují a svým způsobem jsou zaměnitelní i s komunisty natřenými "nazeleno". V okamžiku, kdy vidím náznaky, že pirátská strana jakýmkoliv způsobem dává najevo sympatie Melounům, je to pro mě (a nejspíš nejenom pro mě) vztyčený prst, který  varuje před nepředvídatelným směrováním této strany v budoucnosti. Takže při volbě "nejmenšího zla" z nabídky už jsou mimo výběr.
0 0
možnosti