Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Lendlovu unikátní sbírku plakátů Alfonse Muchy má v rukou Richard Fuxa

Ivan Lendl své sběratelské vášni – plakátům Alfonse Muchy – postavil na míru i svůj dům. A nyní téměř kompletní sbírku údajně prodal.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Kevil

18. 1. 2013 8:30
Magistrát daroval firmě spojené s Janouškem pět milionů
Firma BigBoard a jí vlastněná společnost BigMedia, které jsou spojeny s lobbistou Romanem Janouškem, dostaly v roce 2009 od pražského magistrátu dohromady pět milionů korun. Peníze byly určeny na reklamní projekty, avšak nelze dohledat, jak dopadly. Informuje o tom MF Dnes. Radnici v roce 2009 vedl Pavel Bém. Nedávno zveřejněné odposlechy telefonátů mezi ním a Janouškem naznačují lobbistův výrazný vliv na dění na magistrátu. Peníze radnice rozdávala z programu Partnerství. Nejštědřejší byla před třemi lety právě k firmě BigBoard. Její jednatel Richard Fuxa figuruje také ve firmě Tardus, již dříve ovládal Janoušek. Zhruba pět milionů korun mělo sloužit k propagaci Prahy na dvou stovkách světelných vitrín, 60 billbordech a tramvajích v Bratislavě. Radnice však nyní nemůže dohledat, jak celý projekt dopadl.http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kauzy/magistrat-daroval-firme-spojene-s-janouskem-pet-milionu_230252.htmlP.S. Cenzore, trhni si !!! No pasarán!
0 0
možnosti

Hdkn

17. 1. 2013 10:14
Jestli to vyjde, tak určitě sbírku shlédnu.
Slyšel jsem, že Ivan Lendl měl ještě jednu vášeň, chovatelství psů.
0 0
možnosti

Petr Hovorka

16. 1. 2013 21:49
Jsem nadšen
Přeji si víc takových osvícených patriotů. Tím míním jak pana Lendla, tak pana Fuxu. O tomto je totiž také život, ne jenom o našich občasných vášních v politice.  Ale stejně doufám, že tuto výstavu bude otvírat Karel, český president :-)
0 0
možnosti