Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Leoš Heger: Jak drahé bude léčebné konopí?

„Když se konopí bude vyrábět oficiálně a bude extrémně drahé, není to rozumné,“ říká exministr zdravotnictví. Je tedy lepší si vypěstovat vlastní?

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Když vidím skupinu televizí odkojených studentek,
jak mlčky půl dne společného čekání vyplní ne debatou, ale přehrabováním internetu, mám pocit, že drog už ani netřeba. Rauš je dokonalý i bez nich, mozek trvale v alfa režimu. Ten cognac i víno v lekárnách byly, jen ještě nebyla ta extáze z nároků zadarmo, a tak přirozená regulace mezi poptávkou a nabídkou. Zavedením komunismu navíc na dluh lid chce vše a hned. Vyzkoušet. Koho nebaví Karlštejn, může otravovat lidi prodávající nemovitost, že ji chce  také vidět., ač má  skoro jen na banzín na tu cestu. Ale když už mají to auto, někam  se jezdit musí. Samospasitelné prostředky jsou věčné, jen jejich názvy se střídají. Proč ne morfium, to je legální? Ale u něj již jasno, rozsvícené sestřičky potkávány jeiž koncem císařství. Podobně líh je inkulturován, tak s dalším raději utrum. Jak se posune společenské klima, připojí se řada odvážných, proč by je měl někdo omezovat? Také mají bol. Jenže konopí ničí pocity nevratně a tak i dispozice pro sociální kontakt a vztah. Defektní matka má defektní děti, neměli šanci bez přirozených pocitů nálad .. se potkat. Možná už knihtisk uvrhl lidi do izolace ve fantazii, film a TV jen prohloubili a sociálně vyloučenou bytost zabraly pro reklamu věcí namnoze zbytečných a špatných. Tak i konec politiky, reklama lže, lhát musí politik, jsme ve středověké Moskvě, kde kronikář (vyšlo i česky) zjišťuje, že lžou všichni a tak nikdo nevěří nikomu. Inu asie, ALE PROČ MY? Kromě sebeobsluhy v květináči, což neradím, lze i přiměřenější podporu srdeční akce, a člověk se netrápí tak dlouho, tělo je moudré, ale když na srdce pro brutální  medikaci  nemá vliv? Neví si rady. Nebo cestovat, opět neradím, ale nejsou daleko končiny, kde konopí každému fuk, je i po příkopech. Není o něj valný zájem, fungují tam ještě rodiny a přirozenější vztahy i s dopadem na psychické a fyzické zdraví.  Nebo jim stačí vrozený alkoholismus.
0 0
možnosti

Skipper

28. 10. 2013 2:24
tohle měli blbečci promyslet,
tohle měli blbečci promyslet, než přijali zákon.Řešením by byl státní monopol, podobný tomu jaký funguje v Německu pro alkohol.Stát by vykupoval trávu od pěstitelů za určitou cenu a stát by ji následně dodával do lékáren a byl by klid.
0 0
možnosti
Foto
To je ale na proslaveného hradeckého asociála pana Hegera
příliš složitý myšlenkový proces. A kromě toho - a to asi hlavně - by si na tom nikdo z jeho přátel nenamastil kapsu.
0 0
možnosti