18. června 2017 20:47 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Americká zpěvačka Beyoncé přivedla na svět dvojčata

Nejoblíbenější foto na Instagramu - zpěvačka Beyoncé a její těhotenské bříško. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nejoblíbenější foto na Instagramu - zpěvačka Beyoncé a její těhotenské bříško. | foto: Instagram Beyoncé

LOS ANGELES Americké zpěvačce Beyoncé a raperovi Jayovi Z se narodila dvojčata. Oznámil to v neděli zpěvaččin otec. „Jsou tady,“ napsal dědeček dětí na twitteru. O narození dětí už ráno informoval servis E!News.

Už ve čtvrtek zahlédly zdroje E!News Jaye Z s dcerou Blue Ivy v jedné nemocnici v oblasti Los Angeles. Pohlaví dětí ještě není známo, ale E!News uvedl, že někdo viděl do nemocnice vcházet ženu s velkou kyticí a dvěma modrými balonky. Na jednom stálo Chlapeček, na druhém Holčička. Agent Beyoncé zatím na dotazy novinářů neodpovídá.

Pětatřicetiletá Beyoncé těhotenství ohlásila v únoru a prozradila už tehdy, že čeká dvojčata. Pozdravem na oznámení tehdy reagoval někdejší prezident Barack Obama, který patří k přátelům obou zpěváků.

Beyoncé na radu lékařů zrušila v dubnu vystoupení na hudebním festivalu v Kalifornii. Objevovala se ale dále na veřejnosti a na sociálních sítích sdílela informace o svém těhotenství. Beyoncé i její manžel patří k nejúspěšnějším umělcům svého oboru, jejich majetek se odhaduje na miliardu dolarů.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!