2. října 2012 7:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Belmondo se rozešel s přítelkyní, finančně ho zneužívala

Jean-Paul Belmondo na festivalu v Cannes | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jean-Paul Belmondo na festivalu v Cannes | foto: Reuters

PAŘÍŽ Francouzský herec Jean-Paul Belmondo se rozešel se svou belgickou přítelkyní Barbarou Gandolfiovou, kterou policie v minulosti několikrát vyslýchala kvůli údajným finančním machinacím. Oznámil to Belmondův advokát.

"Vím velmi dobře, co se stalo, a dal jsem Jeanu-Paulovi za pravdu, aby tento vztah ukončil. Jean-Paul vždy vedl svůj soukromý život podle svého," podotkl advokát bez bližšího upřesnění.

ČTĚTE VÍCE:

Bývalá modelka pózující pro časopis Playboy a neúspěšná finalistka soutěže Miss Belgie je podezřelá z toho, že Belmonda ve skutečnosti zneužívala k vlastnímu prospěchu. "Vypůjčila" si od něho 200 000 eur a podle médií si od něho nechávala kupovat drahé dárky.

Sedmatřicetiletá Gandolfiová byla ovšem také v kontaktu s bývalým manželem a majitelem nočních klubů v Belgii a v Dubaji Frédéricem Vanderwiltem, který byl vyšetřován z praní špinavých peněz.


Podle rozhlasové stanice RTL, která se dostala k policejním odposlechům, se Gandolfiová jednou exmanžela zeptala, kolik by jí ročně vyneslo, kdyby měla s Belmondem potomka.

ČTK, Lidovky.cz