17. února 2017 10:03 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Beyoncé překonala Selenu Gomezovou. Její fotka na Instagramu se líbí 10 milionům lidí

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 3Diskuse
Nejoblíbenější foto na Instagramu - zpěvačka Beyoncé a její těhotenské bříško. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nejoblíbenější foto na Instagramu - zpěvačka Beyoncé a její těhotenské bříško. | foto: Instagram Beyoncé

PRAHA Populární americká zpěvačka Beyoncé přepsala dosavadní rekord Instagramu. Ode dne, kdy pomocí této sociální sítě oznámila své těhotenství, udělily už miliony lidí její fotografii povzbuzující razítko „To se mi líbí“. Za prvních 24 hodin nasbíral obrázek 7,8 milionu takzvaných „likeů“ a nyní, dva týdny po uveřejnění, jich má skoro 10,5 milionu.

Pouze dvě celebrity tak ovládají žebříček světové instagramové fotopopularity. Hned za Beyoncé následuje mladá americká zpěvačka Selena Gomezová. Ta je i celkově nejsledovanější instagramovou celebritou a donedávna byla také majitelkou nejoblíbenější fotografie. Za popíjení nápoje získala přes 6,4 milionů „To se mi líbí“.

Gomezové navíc dál patří následujících osm míst v žebříčku top desítky fotografií. Oblíbený je s 5,3 miliony „likeů“ její příspěvek z ranní procházky nebo obrázek ze dne, kdy prý byla nervózní. Ten již nasbíral 4,8 milionů „To se mi líbí“.

Druhá nejoblíbenější fotografie na Instagramu - Selena Gomezová.

Zajímavostí je také to, že druhá nejoblíbenější fotografie na profilu Beyoncé nezachycuje ji samotnou. Za obrázek, na kterém je bývalý americký prezident Barack Obama se svou smějící se ženou Michelle, si Beyoncé vysloužila více jak 4,2 milionů „To se mi líbí“.

Až daleko za touto dvojicí zaostávají se svými fotografiemi další celebrity. Situace oblíbenosti se navíc velmi rychle mění. Server The Telegraph na začátku února zveřejnil seznam, ve kterém byla na pátém místě televizní hvězda Kendall Jennerová. Tu ale nyní mnohokrát přeskočila právě Selena Gomezová.

Dalšími velmi sledovanými osobnostmi jsou i zpěvačka Taylor Swiftová nebo televizní hvězda Kim Kardashianová. Ty pod svými fotkami ale do dnešních dní nasbíraly méně než čtyři miliony „likeů“, takže zdaleka nedosahují oblíbenosti Gomezové a Beyoncé.

Manželé Obamovi na Instagramu zpěvačky Beyoncé.

České celebrity získávají řádově nižší čísla, přesto i v Česku najdeme hvězdy, které svou oblíbeností vysoce převyšují ostatní uživatele. Podle zjištění serveru Lidovky.cz má nejvíce „To se mi líbí“ fotografie uživatelky Shopaholicnicol alias Nikoly Čechové. Její nejpopulárnější obrázek nasbíral přes 68 tisíc „likeů“.

  • 3Diskuse

Najdete na Lidovky.cz