Středa 11. prosince 2019svátek má Dana 1 °C skoro jasno Předplatné LN
8. ledna 2012 7:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Boyz II Men mají hvězdu na chodníku slávy

Americká R&B skupina Boyz II Men, zleva Shawn Stockman, Nathan Morris a Wanya Morris u své hvězdy na chodníku slávy v Los Angeles | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Americká R&B skupina Boyz II Men, zleva Shawn Stockman, Nathan Morris a Wanya Morris u své hvězdy na chodníku slávy v Los Angeles | foto: Reuters

LOS ANGELES Americká vokální skupina Boyz II Men dostala svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Jde o první letošní nově odhalenou hvězdu, jichž Los Angeles udělilo osobnostem filmového a hudebního průmyslu už 2465.

Skupina se pocty dočkala krátce před svým plánovaným evropským turné k nejnovějšímu albu Twenty. Trojice zpěváků Nathan Morris, Shawn Stockman a Wanya Morris ho zahájí příští pátek v Berlíně a pokračovat budou ve Francii, Švýcarsku, Belgii, Nizozemsku a Británii.

"Tito chlapci nejsou jen R&B (Rhythm and Blues), oni jsou hudba," řekl při slavnostním odhalení hvězdy producent kapely Terry Lewis.

Americká R&B skupina Boyz II Men

Americká R&B skupina Boyz II Men

Boyz II Men jsou s 60 miliony prodaných desek pravděpodobně nejúspěšnější R&B skupinou vůbec. Dohromady se dali na umělecké škole ve Filadelfii. Mezi jejich největší hity patří I'll Make Love to You a One Sweet Day.

Chodník slávy je součást Hollywoodského bulváru v Los Angeles. První hvězdu tam v roce 1960 získala filmová diva Joanne Woodwardová.

Lidovky.cz, ČTK
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Zvířecí ortoped a chirurg Roman Skala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...