Středa 11. prosince 2019svátek má Dana 1 °C skoro jasno Předplatné LN
13. září 2012 12:17, aktualizováno  12:36 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Britové se dohadují: Je Kate těhotná?

Budoucí princ nebo princezna | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Budoucí princ nebo princezna | foto: Reuters

Celá Británie je na nohou a všichni mluví o údajném těhotenství vévodkyně Kate. S manželem Williamem plánovali potomka už dlouho a podle bulvárního serveru Weekly World News teď Kate oznámila své těhotenství královské rodině. Vše se údajně stalo při oslavě výročí nástupu královny Alžběty na trůn. Buckinghamský palác se k dohadům zatím nevyjádřil.

Jako další potvrzení těhotenství vévodkyně Britové berou i nedávná slova prince Williama o tom, že s Kate plánuje aspoň dvě děti. A do třetice se stačí podívat na nedávné fotky Kate, na kterých si jinak štíhlá vévodkyně drží své rostoucí bříško.

PSALI JSME:

Dohadům o těhotenství Kate nasvědčují i nedávná vyjádření prince Williama, který řekl, že by si chtěl pořídit se svou manželkou Kate dvě děti. Uvedl to během oficiální cesty po zemích Asie a Tichomoří v rámci oslav 60. výročí nástupu Williamovy babičky Alžběty II. na královský trůn.

Britové se dočkali. Kate je konečně těhotná.
Rostoucí bříško Kate Middletonové

Fotografové se v poslední době zaměřují hlavně na rostoucí bříško Kate Middletonové

"Někdo se ho zeptal, kolik dětí by rád měl, a on řekl, že přemýšlí o dvou," řekla Corine Ackermanová, žákyně školy Tanglin Trust v Singapuru, která se zúčastnila setkání s britským princem a jeho ženou.

Princ William se už dříve vyjádřil o úmyslu založit s Kate rodinu, nikdy ale nechtěl mluvit o dalších podrobnostech. Kronikáři královské rodiny však zanalyzovali rodinná data za posledních 100 let vlády královské rodiny a vypočítali, že by budoucí potomek mohl přijít na svět 27. srpna. 2013.

Britové se dočkali. Kate je konečně těhotná.

O tom, že je Kate těhotná se vážně spekulovalo už v listopadu loňského roku, kdy Kate na zahraniční cestě odmítla ochutnat arašídovou pastu. Vzhledem k tomu, že Buckinghamský palác vydal nedlouho předtím vyjádření, že vévodkyně netrpí žádnou alergií, okamžitě se objevily teorie o tom, že za odmítnutím pomazánky stojí těhotenství.

Arašídy jsou totiž nevhodné pro těhotné ženy, neboť by mohly rozvinout u nenarozených dětí alergie. Podle reportérů věnovala Kate poté, co velmi decentně odmítla pastu ochutnat, svému manželovi významný pohled. Jak je ale podle posledních fotografií patrné, teď už nikdo nad údajným těhotenstvím vévodkyně spekulovat nemusí.

ptaVladěna Ptáčková
Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Vývoz žumpy se značně prodraží. Vyplatí se investice do čističky?

Žumpy a septiky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Legální likvidace splašků stojí ročně desetitisíce a s novým zákonem se ještě zvýší poptávka po vyvážení žump. Cena...