20. července 2013 18:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Britové nově sází, že Kate porodí ve znamená lva. Možná i v srpnu

Kate s manželem Williamem a švagrem Harrym | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kate s manželem Williamem a švagrem Harrym | foto: Reuters

LONDÝN Británie nadále netrpělivě čeká na narození prvního potomka prince Williama a jeho ženy Kate. Údajné termíny porodu, o kterých média informovala, již uběhly, mnozí lidé se proto domnívají, že následník trůnu přijde na svět až v srpnu.

A na svůj tip neváhají sázet, napsala agentura DPA. Oficiální termín nicméně není znám. Mnoho příznivců monarchie si nyní vsadilo, že dítě bude ve znamení lva, což by znamenalo jeho narození v době mezi 23. červencem a 22. srpnem.

Bookmakeři zaznamenali rostoucí zájem o sázku na to, že Kate porodí v úterý, případně až v srpnu. Původní termíny přitom spekulovaly již o 13. červenci.

Poznámka o lvím děcku

Spekulace o porodu po 23. červenci vyvolala "nerozvážnou poznámkou o lvím děcku" Williamova tchýně Carole Middletonová, uvedla DPA. Doposud se počítalo, že potomek Williama a Kate bude ve znamení raka.

Porodní mánie zachvátila Velkou Británii.

Porodní mánie zachvátila Velkou Británii.

V obležení fanoušků britské královské rodiny a novinářů zůstává nadále vstup do londýnské nemocnice Panny Marie, kde by se o Kate měli porodníci postarat. Bulvární list The Sun před klinikou ve středu nainstaloval webovou kameru, aby nedočkaví lidé mohli sami dění sledovat. List v pátek uvedl, že na odkaz ke kameře již kliklo přes 150.000 lidí z celého světa.

Princ William, který je armádním pilotem vrtulníku, je nyní na dovolené. S Kate strávil několik uplynulých dnů v domě manželčiných rodičů v Bucklebury, které je asi 50 kilometrů od Londýna. V pátek pár usedlost opustil a odjel na neznámé místo, podle všeho zřejmě zamířil do londýnského Kensingtonského paláce, aby byl v blízkosti nemocnice. Královský dvůr to s odkazem na soukromou záležitost rodiny odmítl komentovat.

Lidovky.cz, ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…

Najdete na Lidovky.cz